"Підтримати"
Новини
Всі новини

Генна модифікація людських ембріонів в боротьбі з безпліддям

Генная модификация человеческих эмбрионов в борьбе с бесплодием


Британським вченим дозволили генну модифікацію людських ембріонів. Дослідження повинно допомогти вченим у боротьбі з безпліддям і викиднями.

Управління із запліднення і ембріології людини Великобританії дозволило вченим з лондонського Інституту Френсіса Кріка генетично модифікувати людські ембріони.

Основна мета дослідження під керівництвом доктора Кеті Ниакан - зрозуміти, які потрібні гени ембріонам для успішного розвитку.

Вчені вивчать перші сім днів життя яйцеклітини після запліднення - за цей час вона ділиться від однієї клітини до близько 250. У цей період клітини вже організовуються для виконання певних функцій. А від генів залежить, виживе клітина чи ні.

Передбачається, що отримані дані допоможуть, зокрема, поліпшити процес розвитку ембріона при екстракорпоральному заплідненні. Ця робота також допоможе в лікуванні безпліддя і запобіганні викиднів і різних патологій у дітей.

Генная модификация человеческих эмбрионов в борьбе с бесплодием


У дослідженні будуть використані лише віддані для цих цілей ембріони. Вчені не зможуть пересаджувати ембріони, які брали участь в дослідах, жінкам.

Міжнародний консорціум по стволовим клітинам, етики і права Hinxton Group у вересні минулого року випустив заяву, в якій закликав дозволити генетичну модифікацію ембріонів людини. В Європі подібні практики заборонені.

А в квітні минулого року міжнародна група вчених закликала китайських колег припинити експерименти з генетичною зміною ембріонів з-за несподівано великої кількості небажаних мутацій, які виникли в процесі дослідження.

За матеріалами Російська служба ВВС

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме