"Підтримати"
Новини
Всі новини

У США батько-геймер убив свого 6-річного сина через відеоігри

В США отец-геймер убил своего 6-летнего сына из-за видеоигры


В американському штаті Флорида на передодні Різдва сталася кричуща трагедія - 31-річний батько-геймер убив свого 6-річного сина, який заважав йому грати в відеогру.
Повідомляється, що не відриваючись від гри в приставку, чоловік відправив спати своїх двох неповнолітніх синів, але ті продовжували без нагляду дорослих шумно грати в дитячій кімнаті, що розлютило геймера. Придумавши дітям нове покарання, батько поставив їх у кут і змусив мовчати, відвернувшись до стіни, але молодший син не послухався, за що був задушений.

У ході слідства правоохоронці встановили, що Джеймс Дірман убив свого 6-річного сина наступним чином - він повалив дитину на диван, кинув йому на обличчя подушку, на яку сів і придавив дитину всією своєю вагою. Він ні на хвилину не зміг відволіктися від гри і не звертав на крики сина, який твердив про те, що йому нема чим дихати. Через кілька хвилин благання дитини встати з його обличчя затихли, так як хлопчик задихнувся.

Поліцейські США були шоковані тим, що трапилося. Вони назвали цей випадок «підлим і кричущим» вбивством. На даний момент геймер-вбивця перебуває під слідством і чекає свого остаточного вироку в тюремних стінах. Зі старшим сином вбивці працюють психологи, оскільки смерть молодшого брата сталася на його очах і вразила психіку дитини.

При цьому слідчі повідомляють, що після того як батько і його подруга зрозуміли, що дитина стала бездиханною, вони звернулися в службу порятунку. Але там не змогли вже нічим допомогти хлопчикові, лише констатувавши смерть дитини.

[url=http://police-russia.info/soc/7473-v-ssha-otec-gejmer-ubil-svoego-6-letnego-syna-iz-za-videoigry.html]По матеріалами Свіжі новини [/ url]

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме