"Підтримати"
Новини
Всі новини

Активізація путінських бандитів: під загрозою Херсонщина

Активизация путинских бандитов: под угрозой Херсонщина
Представники громадянського корпусу і полку «Азов», які приймають участь в акції по блокаді Криму, повідомили про можливе виникнення провокацій з боку російських і проросійських бандитів у Херсонській області. У зв'язку з чим вони виконали належні дії.

Зокрема, бійці «Азова» та громадські активісти організували щоденне патрулювання в Генічеському районі Херсонської області, пояснюючи це побоюваннями активізації в регіоні сепаратистських настроїв.

Видання «Крим.Реалії» повідомило, що патрулювання проводиться на машинах в місті Генічеськ та довколишніх селах в денний і нічний час. Глава кримського відділення громадянського корпусу «Азов» Станіслав Краснов уточнив, що введення таких заходів, зокрема, було пов'язано і з наявної у його організації інформації про можливе виникнення провокацій з боку, як він висловився, «сепаратистів, підтримуваних Росією».

«За нашими даними з окупованої території, або з території Росії, була завезена велика сума грошей місцевим херсонським сепаратистам з завданням дискредитувати блокаду, дискредитувати «Азов». Тому, щоб запобігти антидержавним діям, прийнято рішення виставити щоденне патрулювання»
, – сказав Краснов.

Голова Генічеської районної держадміністрації Херсонщини Олександр Воробйов підтвердив, що «дане патрулювання було погоджено з адміністрацією, МВС, СБУ і прокуратурою».

«Вони передані офіційно до нас з розпорядженням Міністерства внутрішніх справ України, патрулюють і допомагають у наведенні порядку в районі»
, – сказав Воробйов.

За матеріалами: economics-prorok.com

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини