"Підтримати"
Новини
Всі новини

Дослідження: Правильне харчування - результат фінансового стану людини

Исследование: Правильное питание - результат финансового состояния человека


Вчені впевнені в тому, що грошове питання залишається одним з головних перешкод на шляху до здорової їжі.

Фахівці повідомили, що чим менше людина заробляє, тим більше на його столі з'являється шкідливої їжі, яка заважає стежити за зайвими кілограмами.

Раніше вчені вважали, що головною перешкодою на шляху до здорового харчування є сила волі або ж просто самовільна відмова вживати в їжу виключно здорові продукти.

Однак чергове дослідження показало, що сила волі тут не причому. Як виявилося головна перешкода - це гроші.

Дослідження показало, що людина при хорошому доході починає купувати набагато більше здорової їжі, ніж особи, які заробляють не так багато. Однак за заявою фахівців, зі стрімким зростанням цін на продукти, важко постійно харчуватися правильно.

Людина регулярно змінює свій раціон харчування, від чогось відмовляється, щось додає, що звичайно ж впливає на організм.

При маленькому доході людина намагається вживати доступну їжу, якою є їжа швидкого приготування, тобто шкідлива їжа.

Як тільки дохід починає рости і переростає в стабільно високий, людина починає харчуватися більш менш правильно. У її раціон входять, як овочі, фрукти, так і м'ясо, риба та інші продукти, необхідні для організму.

Деякі люди харчуються здоровою їжею п'ять днів у тиждень, а два дні їдять все що хочуть. Вчені заявили, що це не правильно. При такому режимі людина, сам того не знаючи, створює проблеми зі здоров'ям. Шлунок людини стає дратівливим, можуть бути запалення. Більш того, такий режим, як заявляють фахівці, призводить до ожиріння.

За матеріалами ДНИ24

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини