"Підтримати"
Новини
Всі новини

Компанія Intel представила гаджет "ховерборд-дворецький". ВІДЕО

Компания Intel представила гаджет "ховерборд-дворецкий". ВИДЕО


Intel показала ховерборд, який перетворюється на робота-дворецького. Участь в розробці брали інженери NineBot і Segwаy. Новинку представили на виставці CES 2016, що відкрилася в Лас-Вегасі.

Робот-ховерборд був представлений на виставці CES 2016, що проходить в Лас-Вегасі. Мова йде про найбільшу виставку споживчої електроніки, на якій провідні компанії світу показують свої нові творіння.

Компанія Intel показала незвичайного робота-помічника, який отримав назву «ховерборд-дворецький» (Hoverboard Butler). Він став одним з найбільш цікавих розробок. Участь у створенні пристрою також брали інженери NineBot і Segwаy.

Компания Intel представила гаджет "ховерборд-дворецкий". ВИДЕО


Компанія називає гаджет "ховербордом-дворецьким". Завдяки функції запису і трансляції відео робот стане в нагоді для того, щоб хазяїн домівки міг подивитися, хто до нього прийшов, не підходячи до дверей.

Пристрій може функціонувати як звичайний ховерборд. Проте верхня частина корпусу трансформується в "голову" робота, після чого гаджет стає схожим на андроїда. Управління ховербордом-дворецьким здійснюється за допомогою голосових команд.

Ховербордами називають скутери без ручного управління, хоча насправді цим ховербордом прийнято вважати скейтборд, що літає над землею .

Розробка по-справжньому універсальна: досить сказати, що Hoverboard Butler може функціонувати в якості звичайного двоколісного ховерборда. І лише після приєднання до нього робота у нього з'являються нові можливості.

На виставці було показано, як робот за наказом господаря підходить до вхідних дверей і перевіряє, хто за нею. Новинку обладнали вбудованими камерами і технологією Intel RealSense 3D: це дозволяє пристрою розпізнавати господаря, слідувати за ним і виконувати ті чи інші команди.

Крім цього, пристрій здатний знімати відео і робити миле вираження «обличчя».

Hoverboard Butler – відкрита платформа, яка буде доступна розробникам вже в 2016 році. Очевидно, функції робота з часом будуть розширені.

У назві робота є деяка плутанина, адже зазвичай «ховербордом» називають літаючий скейтборд. Втім, іноді таку назву використовується і у випадку з двоколісними пристроями типу описаного Hoverboard Butler.Виставка CES 2016 побила свій власний рекорд. Всього було представлено 20 тис. нових продуктів від компаній з 150 країн. Серед учасників є такі гіганти, як Samsung, Sony, LG, Lenovo, BMW, Volkswagen, Intel, NVIDIA і багато інших. Однією з помітних тенденцій виставки стало зміщення інтересів у бік незвичайних електронних пристроїв.

За матеріалами ТСН

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме