"Підтримати"
Новини
Всі новини

Експрем'єр Британії Девід Кемерон приїхав до Києва - тепер у якості очільника МЗС

 

Одним з найперших візитів, які здійснив новопризначений міністр закордонних справ Великої Британії Девід Кемерон, був візит до України. 

Президент Зеленський привітав Камерона з призначенням міністром закордонних справ і подякував за те, що свій перший робочий візит на новій посаді він здійснив до Києва.

Оскільки важливим пріоритетом напередодні зимового періоду є посилення української системи ППО для захисту громадян та критичної інфраструктури від російських обстрілів, цьому питанню було приділено значну увагу.

Було обговорено безпекову ситуацію в Чорному морі та подальшу роботу альтернативного «зернового коридору». Зеленський подякував британському уряду за активну підтримку функціонування цього маршруту та спільні зусилля з упровадження страхування цивільних суден, що ним проходять.

Зеленський з Кемероном також скоординували позиції щодо реалізації спільних багатосторонніх і двосторонніх ініціатив, зокрема в контексті просування Української формули миру та напрацювання безпекових гарантій. 

Нагадаємо, Девід Кемерон до призначення на посаду очільника  МЗС очолював британський уряд. Кемерон в одній з перших заяв з приводу нової посади вказав, що наразі світ зіткнувся з багатьма викликами, включаючи війну в Україні та кризу на Близькому Сході, і в цей час як ніколи важливо було підтримати союзників.

Джерело:  УНН 


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини