"Підтримати"
Новини
Всі новини

У столиці до школи піде майже довоєнна кількість першокласників

1 вересня всі 420 шкіл Києва розпочнуть свою роботу. Абсолютна більшість із них – в очному форматі. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив, виступаючи на серпневій конференції освітян, що відбулася в Києві.

«Саме завдяки нашій з вами роботі та зусиллям освітній процес у Києві не зупинявся. І це в умовах, коли за час широкомасштабної війни російський агресор пошкодив у столиці 104 заклади освіти. 83 із них вже відновили, у решті тривають ремонтні роботи. Цьогоріч у столичні школи підуть майже 25 тисяч першокласників, що близько до показників довоєнних років. Я вважаю, це – прояв довіри до нас з вами. І прагнення батьків, щоб їх діти жили і навчалися в Україні, в Києві», – наголосив Віталій Кличко.

Він зазначив, що незважаючи на широкомасштабну війну, складну економічну ситуацію, заробітна плата освітянам Києва виплачується своєчасно та в повному обсязі.

«Крім того, працівникам столичних закладів освіти збережено виплату надбавки за престижність праці – від 5% до 30%. А також стимулюючу надбавку за складність і напруженість роботи – у межах, встановлених чинним законодавством, – 50% окладу керівникам, 20% педагогічним та іншим працівникам освітніх закладів», – підкреслив Віталій Кличко.

Мер Києва подякував освітянам за їхню роботу. Та за результати, якими столиця пишається: 762 випускники отримали максимальні 200 балів за підсумками національного мультипредметного тестування.

Також мер Києва вручив кращим освітянам столиці відзнаки Міністерства оборони України та Київського міського голови.

Джерело: Status Quo


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме