"Підтримати"
Новини
Всі новини

Скільки містян та переселенців зараз мешкає у Києві

Кількість мешканців Києва поступово наближається до довоєнного рівня. Наразі у столиці щодоби ночує близько 3,2 млн жителів, тоді як до початку повномасштабного вторгнення Росії ця цифра складала 3,6 — 3,8 млн людей.

Такі цифри станом на середину серпня 2023 року озвучив мер Києва Віталій Кличко.

За його словами, такими є дані статистики активних сім-карт мобільних телефонів, за якими влада столиці відстежує орієнтовну кількість мешканців Києва.

З 3,2 млн жителів, які наразі постійно мешкають у столиці, близько 350 тис. є зареєстрованими переселенцями з інших регіонів України. Отже, киян у столиці наразі проживає приблизно 2,85 млн.

Понад рік тому, у травні 2022-го, Віталій Кличко озвучував дані про те, що в Києві на той час мешкало 2,2 млн осіб. Таким чином, за останній рік фактичне населення столиці зросло на 1 млн осіб.

За словами київського мера, найменша цифра перебування людей у столиці України на початку вторгнення, після масового виїзду жінок і дітей, становила близько 1 млн мешканців.

Раніше Кличко також уточнював, що поіменно підрахувати, скільки людей повернулися та мешкають у Києві, неможливо. Тому влада орієнтується на те, що в кожного киянина є мобільний телефон — їхню кількість підрахувати реально. При цьому рахують саме ті телефони, які «ночують» у столиці.

«Вночі і вдень — різні показники: вдень приїжджає близько мільйона [людей] з області», — пояснював мер столиці торік.

Джерело: Економічні новини


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме