"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Києв приїхав відомий британський письменник та актор Стівен Фрай

 

Відомий британський актор та письменник Стівен Фрай приїхав до столиці, аби підтримати українців та стати ведучим Третього Саміту перших леді та джентльменів.

Всі свої враження від поїздки він описує на своїй Інстаграм-сторінці, яка має 704 тисячі підписників.

Перше, що вразило іноземного гостя у київському готелі — це наявність маски-саморятівника.

«Все досить нормально, але в більшості британських готелів немає протигазів», — написав Стівен Фрай.

Також Стівен Фрай розповів про свої зустрічі з українцями та дивувався їхній силі та витримці.

«Не можу повірити, що я тільки 12 годин тому приїхав сюди в Київ: з того часу я спостерігав за хірургічною операцією пораненого бійця (була сирена тривоги, але ніхто не звернув уваги, був пацієнт, якого треба доглядати).). Далі я зустрів двох молодих людей, які сміялися, дражнили один одного щодо відмінностей між їхніми новими протезами ніг, — написав він. — Потім я розмовляв з молодою жінкою, яка лише два тижні тому втратила чоловіка на фронті. Усіх їх об’єднував надзвичайний гумор, а також глибока непохитна рішучість прогнати варварів і зберегти свою незалежність і суверенітет. Війна може виявляти найгірше в людях, але іноді найкраще».

Повечеряв Стівен Фрай фірмовою стравою столиці — котлетою по-київськи.

«Перебуваючи в Барнслі, з’їж місцеву відбивну, в Баті — скуштуй булочку. Але я в Києві, тому це має бути котлета по-київськи», — зазначив він.

 Побував Стівен Фрай і на Михайлівській площі, де зустрівся з художником Нікітою Тітовим.

«Мав надзвичайну і чудову розмову з дуже знаним тут художником Нікітою Тітовим. Він прийшов із несподіваним подарунком, моїм портретом, який мене дуже зворушив, — поділився Стівен Фрай. — Ми були біля виставки захопленої російської бронетехніки біля Михайлівського собору, знищеного росіянами ще в радянські часи, але згодом відновленого. А тепер репетируємо завтрашній саміт про ментальне здоров’я».

Стівен Фрай має велику популярність у Британії, і його слово правди про події в Україні дуже важливі для жителів його країни. 

Джерело: Вечірній Київ
  


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме