"Підтримати"
Новини
Всі новини

Як підвищити ефективність рекламної кампанії: секрети маркетологів

Як підвищити ефективність рекламної кампанії: секрети маркетологів

У світі жорсткої конкуренції, особливо в одній ніші ринку, важливо не лише пропонувати якісний продукт, але і вміло просувати його. Реклама залишається одним із найефективніших інструментів як для нових продуктів, так і вже себе зарекомендувавших. Компанія turboprint.com.ua/— спеціаліст в сфері реклами, починаючи з розробки стилю замовника і закінчуючи широкими рекламними кампаніями. 

Щоб реклама була дієва та ефективна, вона повинна відповідати наступним критеріям:

 • розкривати переваги рекламованого продукту;

 • бути оригінальною, виділятися серед конкурентів;

 • легко запам'ятовуватися;

 • спонукати до дії.

Поради спеціалістів: як підвищити ефективність реклами

Ціль реклами — заявити про новий продукт або закріпити свої позиції на ринку. Для цього рекомендується притримуватись наступних порад:

 • Єдиний стиль у всьому. Рекламні кампанії можуть включати різні типи реклами, починаючи з оголошень і закінчуючи баннерами. Важливо притримуватися єдиного стилю, що забезпечить впізнаваність.

 • Макет необхідно ретельно вичитувати, аби уникнути помилок у текстових блоках. Будь які граматичні чи орфографічні помилки можуть викликати хибне враження про компанію.

 • Реклама повинна містити важливу для потенційного користувача інформацію: контакти, часи роботи, переваги продукту.

 • Рекламні блоки краще сприймаються, якщо складені загальнодоступною мовою.

 • Реклама повинна бути чесною, наприклад, фактичні ціни та прописані в блоках повинні відповідати.

Найбільш приваблива реклама, що виділяється оригінальністю оформлення та інформує про вигідні пропозиції.

Реклама в друкованих виданнях

Каталоги, журнали та газети як і раніше залишаються популярним рекламним інструментом. Рекомендації щодо підвищення ефективності реклами в друкованих виданнях:

 • Заголовок — гучний, потужний, що привертає увагу та бажання читати оголошення далі, аби дізнатися інформацію. 

 • Обирайте друковані видання з високою якістю, популярні, тематичні, що відповідають продукції.

 • В оголошенні рекомендується надати стислу інформацію (витяжку), аби у потенційного клієнта був привід, зацікавленість дізнатися більше та зателефонувати.

Розміщувати рекламу необхідно як в тематичних виданнях, які переглядає цільова аудиторія, так і в загально тематичних, де можуть бути потенційні покупці.

Реклама на телебаченні

Найбільш ефективні рекламні ролики прості, що містять небагато інформації, наприклад одну ідею чи один продукт. Рекламні відеоролики повинні бути якісними, у вигляді цікавої історії, де озвучується проблема та варіант її вирішення. Різновид реклами на телебаченні — біжучі рядки. 

Реклама на радіо

Такий вид реклами також обмежений часом, тому важливо вмістити багато основної і найбільш корисної інформації. На слух найкраще сприймається назва бренду чи компанії, цифри (ціни), рифмовані слогани.

Online реклама

Головна вимога до Онлайн реклами — оригінальність. Вона повинна виділятися. Для цього необхідно використовувати гучні заголовки, яскраві картинки та надписи. Розміщення онлайн реклами краще доручати спеціалістам, що знаються на таких інструментах як контекстна реклама, таргетинг, ретаргетинг, e-mail розсилки. Найбільш ефективна реклама, що розміщена на тематичних сайтах та форумах. 

Ефективність реклами залежить від спеціалістів, що займаються кампанією, користуються класичними та інноваційними інструментами створення та просування. 


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини