"Підтримати"
Новини
Всі новини

Критерії вибору вінцевої бетономішалки

10:00, 29 травень 2023
11

Більш ніж у 60% випадків споживачі обирають для будівництва, ремонту та побутових потреб бетономішалки вінцевого типу. Зумовлена така популярність дешевизною, простотою обслуговування та досить простою конструкцією. Враховуючи їхню різноманітність на ринку, гостро постає питання підбору певної моделі, адже бетонозмішувачі цього типу представлені у величезному асортименті. 

Бетонозмішувач вінцевого типу

Довговічність бетономішалок

Для майбутнього власника важливо зрозуміти, що існує величезна різноманітність моделей, які відрізняються довговічністю та ціною. У деяких випадках вибір недорогого інструменту буде виправданий рідкісним використанням, в інших – наголос варто зробити на довговічніші комплектуючі. Загалом вінцевий бетонозмішувач має ряд незаперечних переваг: у вигляді ціни, дешевизни обслуговування та ремонту. При покупці потрібно обов'язково врахувати підбір найбільш відповідного матеріалу, з якого зроблено вінець. Усього існує три основних типи:

  1. Поліамідний. Вибір вінця, зробленого з поліуретану, буде актуальним за необхідності його частої заміни. Матеріал досить легкий та недорогий, його повна заміна не є проблемою. Довговічність поліамідних комплектуючих мінімальна, але його популярність обумовлена невеликою ціною.
  2. Чавунний. Найбільш популярним і довговічним вважається саме вінець із чавуну. Витривалий, неподатливий корозії та важкий елемент, який чудово справляється з роботою в умовах високої вологості. Велика і тверда фракції будматеріалів мінімально впливають на довговічність вінця.
  3. Сталевий. Вкрай рідко можна зустріти бетономішалки з внутрішніми частинами цього матеріалу. Його низька популярність пов'язана з дорожнечею та мінімальною стійкістю до корозії. Він підійде для змішування сухих сумішей.

Більш детально порівняти моделі з вінцем із різних матеріалів можна у спеціалізованому інтернет-магазині TSSP. Вибір вінцевого типу бетономішалки в більшості випадків зав'язаний саме на визначенні найбільш відповідного для цілей власника матеріалу внутрішніх деталей.

Що потрібно знати перед покупкою

За обмеженого бюджету вибір вінцевого бетонозмішувача є безальтернативним варіантом. Менш ефективним буде використання будівельного міксера, який суттєво програє у продуктивності та потребує додаткової витрати часу на підготовку суміші. Сам бетонозмішувач має конструктивні особливості, які вимагатимуть особливої уваги від власника для збільшення терміну служби апарату. Електроінструмент цього типу може вийти з ладу при неправильному обслуговуванні, тому слід приділяти достатньо часу ретельному миття та зберігання апарату.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини