"Підтримати"
Новини
Всі новини

Що таке дата-центр і чому він необхідний бізнесу

Дата-центр є спеціальною будівлею, створеною для зберігання серверного обладнання клієнта з метою гарантувати стабільну та безперервну роботу. Головною відмінністю такого приміщення є його інфраструктура. Не кожен серверний зал чи склад з обладнанням зможе замінити центр обробки даних (ЦОД).

Що таке дата-центр і чому він необхідний бізнесу

Чому бізнесу потрібні послуги ЦОД

Розміщення серверів у дата-центрі дозволяє компаніям зберігати та обробляти велику кількість даних у безпечному та захищеному середовищі. Ось декілька переваг дата центрів

1.Забезпечення безперебійності роботи.

2. Поліпшення швидкості роботи.

3. Економія витрат на створення та обслуговування власної інфраструктури.

4. Висока безпека даних.

5. Резервне копіювання даних.

Як вибрати центр обробки даних своєму бізнесу

Вибір центру обробки даних для бізнесу може бути заснований на таких факторах:

● Надійність та безпека. Зверніть увагу на наявність систем резервного живлення, протипожежного захисту, системи контролю доступу та наявність відповідних сертифікацій.

● Технічні можливості. Оцініть обсяг сховища даних, продуктивність мережі, наявність високошвидкісних каналів зв'язку, а також можливість автоматизації процесів та моніторингу систем.

● Рівень обслуговування та підтримки. Переконайтеся, що рівень підтримки відповідає вашим потребам і що ви можете отримати необхідну допомогу та підтримку у будь-який час.

Ціна. Проаналізуйте вартість розміщення сервера в дата-центрах та виберіть той, який відповідає вашому бюджету.

Дата-центр від Ланет БІЗНЕС

Компанія надає якісні послуги з розміщення серверів. Дата-центр від Ланет БІЗНЕС – це відмінна альтернатива розміщенню обладнання в офісі. Також компанія надає послугу VPS, в рамках якої користувач отримує віртуальний сервер. У плані управління VPS-сервер схожий з реальним фізичним сервером, але при цьому з'являється можливість root-доступу, певна кількість власних IP-адрес та портів, а також декілька таблиць маршрутизації та правил фільтрації трафіку.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини