"Підтримати"
Новини
Всі новини

Чи зростатиме Bitcoin? Повторно перевіряється вартість виробництва BTC!


Чи зростатиме Bitcoin? Повторно перевіряється вартість виробництва BTC!

Вартість виробництва Bitcoin повторно перевіряють. Це може бути стартом для нового зростання головної криптовалюти та альткоїнів. Тепер майнери можу знайти полегшення у цьому питанні. Разом із фахівцями Changeit спробуємо розібратися з тим, чи зростатиме криптовалюта, або що означає повторна перевірка вартості виробництва Bitcoin.

Актуальність проблеми

Якщо вірити інформації мережевої аналітичної компанії Glassnode, то середня собівартість видобутку для майнерів зараз знаходиться на рівні поточної ціни на Bitcoin (18 000 $). Відповідним індикатором є модель регресії складності, за якої проводиться оцінка виробництва головної криптовалюти в середньому для майнерів.

Відповідно до назви, дана модель базується на концепції складності майнінгу – це вбудована функція блокчейну BTC. Тобто скільки сил у грошовому еквіваленті має витратити майнер для того, щоб успішно видобути блок у мережі. Для цієї моделі Glassnode зробив припущення про те, що складність полягає в кінцевій дистиляції вартості, за якої враховуються всі змінні майнінги в одному числі.

Для того, щоб пов'язати складність процесу майнінгу даної монети з ринковою капіталізацією, щоб вартість виробництва могла бути отримана з показника. Для цього моделі застосовується логарифмічний регресійний аналіз. Завдяки нижче представленій діаграмі можна побачити складність регресії Bitcoin за останні кілька років.

oYcz3kNn-pSRynS4t3rFa_KJd3lVqy7FFyynNyUo-aFUCvE0vUi-cKct_ImobJS2yWEM_WjOUK9HyrKYwcYeqmC14z7_QYD8hZSTSJSN3do3NsrR2kLVm2X6qJ0Cq6zIaENoJTvUFc6Hs9J9HhUlwW4

Що означає цей графік?

Відповідно до вище представленого графіка, регресійна модель складності монети має значення, яке близьке до поточного рівня ціни на даний момент часу. Тобто, вартість виробництва 1 BTC фактично аналогічна ціні, яку має платити середній майнер, дорівнює вартості самої криптовалюті. Звичайно, у такий спосіб ціна на процес виробництва стає не вигідною.

У діаграмі також видно інформацію для множника складності, що демонструє показник між поточною вартістю та моделлю регресії складності. Негативний індикатор свідчить про те, що вартість вища за ціну на видобуток для майнерів на даний момент часу. А якщо показник позитивний, тоді ціна нижча.

З графіка ви можете побачити, що множник складності перебував у позитивному середовищі фактично з часу краху FTX. Це свідчить про те, що протягом цього періоду (останні кілька місяців) майнер видобував криптовалюту собі на збиток.

До того ж, потрібно розуміти про те, що на ведмежому ринку майнери і без цього зазнавали суттєвого тиску через низку факторів: підвищення вартості електроенергії, різке падіння цін, але разом із падінням FTX негативна ситуація лише посилилася. Це спричинило численні банкрутства великих компаній у світі цифрових активів, наприклад, Core Scientific.

Висновки

Якщо повторна перевірка вартості виробництва BTC буде успішною, тоді ціна на монету зростатиме, отже, майнери отримають деяке полегшення і почнуть виробляти собі прибуток. Але також потрібно враховувати й низку інших факторів, які можуть впливати на вартість.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини