"Підтримати"
Новини
Всі новини

Як підвищити ефективність праці меблюванням

Як підвищити ефективність праці меблюванням

Хочете, щоб персонал завжди віддавався роботі на всі 100% і більше? Багато хто для цього застосовує методику «батога та пряника», інші активно розвивають мотивацію бонусами й корпоративний дух тімбілдінгом. Це, звісно, може допомогти, але ще потрібно подбати про саму атмосферу робочого простору. Дізнаємося, якими мають бути місця, системи зберігання, крісла для комп'ютера зі столами, аби продуктивність збільшилася.

Розташування

Насамперед необхідно грамотно спланувати робочі місця. Тут варто врахувати джерела природного світла. Максимальна кількість людей має бути поблизу вікон, але столи треба поставити так, щоб сонце не створювало відблисків та інших перешкод у видимості на моніторах. Також важливо, щоб у кожного був достатній простір для пересувань, не заважаючи оточенню.

Окремі локації

Цілий день сидіти в офісі на одному місці, виконуючи монотонну роботу, має гнітючий вплив на персонал – такого висновку дійшли психологи. Тому рекомендують власникам компаній створити додаткові робочі зони, що відрізняються від звичайних. У них стандартні крісла для комп'ютерів замінюються невеликими диванчиками, а столи на менш формальні, схожі на журнальні чи кавові. За ними зі співробітниками можна обговорити робочі процеси й виконати деякі завдання.

Стіл

Офісні столи мають бути просторими, з площею не менше 100-120х60 см для кожного. Зверніть увагу на модель із регульованою стільницею. Так можна буде вибрати бажану висоту із нахилом, аби він прийняв оптимальне для позиції тіла положення. Хорошою перевагою стане можливість трансформації, наявність приставних деталей, різних модулів, шухляд, що висуваються, кріплень із підставками.

Крісла

Їх необхідно вибирати з урахуванням виконуваних обов'язків, адже конструкція стільців відрізняється. Прості, проте зручні для операторів, з розвиненим функціоналом крісла для комп'ютерів айтівців. Усі вони забезпечують комфортну роботу протягом дня без відчуття навантаження на тіло. Не забувайте про наявність регулювання висоти, нахилу спинки, підлокітників.

Додаткові поверхні

Наявність столиків для техніки, стінок для нотаток, записів, різноманітні панелі та консолі. Те, що буде одночасно ефективним для працівників і водночас цікавим доповненням інтер'єру. Також інтеграція сучасного обладнання буде не зайвою. Екрани, відеостіни, інтерактивні дошки спростять та прискорять працю, комунікацію.

Організація зберігання

Що менше речей буде розставлено, то менше вони відвертатимуть увагу. Упорядкована система зберігання оптимізує робочі процеси. Розмістіть шафи, стелажі, закриті та відкриті полиці. Розгляньте розміщення вбудованих елементів, це буде привабливим естетично та створить відчуття простору. Подбайте також про кабелі, впорядкуйте їх, помістіть у спеціальні ніші та короби. Так вони не заважатимуть і не нестимуть небезпеки раптового вимкнення, замикання, перебоїв або удару струмом.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини