"Підтримати"
Новини
Всі новини

Як вибрати бюджетний ноутбук

Вибір лептопа ― відповідальна справа, до якої потрібно підійти з усією серйозністю. Особливо якщо ви хочете придбати недорогу модель. Ціна гаджета в першу чергу буде залежати від комплектації. Потрібно більш детальніше ознайомитися з характеристиками електронної техніки, щоб обрати оптимальний для себе варіант. 

Яким має бути процесор

Основною складовою ноутбука є процесор. Саме від нього залежить, наскільки ефективно працюватиме пристрій. Обираючи лептоп, орієнтуйтесь, для яких цілей ви плануєте його використовувати:

  1. Для набору тексту і простих програм підходять процесори Intel Pentium, Intel Core i3, AMD Athlon, AMD Ryzen 3.
  2. Для професійної роботи зі спеціальним програмним забезпеченням обирайте Intel Core i5/i6/i7/i9, AMD Ryzen 5/7/9.
  3. Щоб грати в ігри ― Intel Core i5+, AMD Ryzen 5+.

AMD є дешевшими за Intel, але мають низьку енергоефективність і швидкість реакції. Ознайомившись із цією інформацією, ви з легкістю зможете дізнатися, скільки коштує ноутбук у Харкові, щоб обрати модель з потужним процесором. 

Оперативна пам’ять 

RAM безпосередньо впливає на стабільну та одночасну роботу декількох програм. Чим об'ємніша оперативна пам'ять, тим більше ресурсних інструментів ви зможете використовувати одночасно. 

Вважається, що для ноутбука достатньо 4-8 ГБ. Такого обсягу вистачить для використання гаджета вдома, офісі або під час навчання.

Для геймерського лептопа потрібно підбирати моделі з об'ємом 16 ГБ і більше. Це пов'язано з тим, що їм доведеться працювати з іграми, що займають набагато більше пам'яті, на відміну від інших програм. 

Жорсткий диск 

ЖД відповідає за зберігання різних файлів та програм на ноутбуці. Щоб підібрати оптимальну модель, проаналізуйте свої потреби:

  1. Для зберігання оперативної системи та стандартних програм підійде диск на 500 ГБ.
  2. Щоб зберегти фото, музику, фільми, обирайте варіант на 1 ТБ.
  3. Для ігор та програм з обробки відео, стрімінгу, графічного моделювання потрібно мати диск на 2 ТБ і більше.

Виходячи з перерахованого вище, можна зробити висновок: чим більша ємність ЖД, тим краще.

Характеристики відеокарти

Графічний адаптер впливає на те, як швидко і якісно гаджет буде обробляти зображення. В залежності від місця знаходження відеокарта може бути:

  1. Інтегрованою. Підходить для стандартних лептопів. Має невелику потужність і низьку ціну.
  2. Дискретною. Може бути вмонтованою в ноутбук або продаватися окремо. Має високу продуктивність і велику енергозатратність. Підійде для ігор та програм за допомогою яких редагують фото і відео, створюють 3D моделі.
  3. Гібридною. Поєднує в собі два попередніх види. Це дозволяє перемикатися між різними відеокартами залежно від того, чим ви займаєтесь. 

Ознайомившись з основними параметрами, що повинні бути в ноутбуці, ви можете швидко знайти необхідну модель на Алло.Юа. В каталозі інтернет-магазину представлено широкий асортимент якісних гаджетів за доступною ціною. 


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини