"Підтримати"
Новини
Всі новини

У колишнього прем'єра Британії Бориса Джонсона народився ще один син

Колишній прем'єр-міністр Британії Борис Джонсон знову став батьком - його дружина Керрі народила третю їхню спільну дитину, хлопчика назвали Френком.

Про це повідомляє Independent, передає Укрінформ.

35-річна Керрі Джонсон 11 липня опублікувала фото новонародженого в Instagram і підтвердила, що народила 5 липня.

"Френкі тиждень. Ласкаво просимо у світ, Френку Альфреде Одіссею Джонсоне, який народився 5 липня о 9.15 ранку. Можете здогадатися, яке ім'я вибрав мій чоловік?!" - написала дружина Джонсона.

Як відомо, Одіссей - це ім'я міфологічного грецького царя Ітаки і героя поеми Гомера "Одіссея". В університеті Борис Джонсон вивчав латинську та давньогрецьку мови, під час одного з заходів він декламував Гомерову "Іліаду".

Крім новонародженого Френка подружжя має сина Вілфреда, який народився 29 квітня 2020 року, та доньку Ромі, яка народилася в грудні 2021 року. Пара одружена з травня 2021 року.

Крім того, Джонсон має ще п'ятьох дітей: двох синів і двох доньок від колишньої дружини Марини Вілер і доньку від мистецтвознавця Хелен Макінтайр.

Утім видання згадує про дев'ять дітей Джонсона:

троє (Вілфред, Ромі, Іріс Шарлотта і новонароджений Френк) від шлюбу з нинішньою дружиною Керрі;
доньки Лара Летиція (27 років) і Кассія Пічес (23 роки) і сини Майло Артур (25 років) і Теодор Аполлон (21 рік) від шлюбу з Мариною Віллер;
дочка Стефані від мистецтвознавиці Гелен Макінтайр;
позашлюбна дочка - 2013 року апеляційний суд своєю постановою публічно визнав Джонсона батьком ще однієї дівчинки, яка була зачата в результаті зв'язку Джонсона 2009 року.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме