"Підтримати"
Новини
Всі новини

Україна застрахувала свої атомні електростанції

У разі підриву росіянами Запорізької АЕС, Україна може отримати страхову компенсацію. Про це повідомив "Енергоатом" у вівторок, 11 липня.

У червні поточного року "Енергоатом" уклав договір страхування на понад 5 млрд грн щодо збитків унаслідок ядерного інциденту на всіх чотирьох атомних станціях України. У відповідному договорі, зокрема, зазначено, що страхове покриття щодо Запорізької АЕС надається з відкладальною умовою після звільнення станції від окупантів, оскільки наразі вона не контролюється Україною та єдиним легітимним оператором - ДП НАЕК "Енергоатом", - ідеться в повідомленні.

У компанії "Енергоатом" наголосили, що подібні інциденти вже застосовували в попередніх страхових угодах і вони є загальноприйнятою практикою у світі. Вони також зазначили, що всі інші атомні електростанції, які розташовані на контрольованій Україною території, повністю застраховані від ядерної шкоди, що може бути спричинена ядерним терактом.

Компанія наголосила, що дотримується всіх вимог національного та міжнародного законодавства щодо страхування цивільної відповідальності за ядерну шкоду і вживає всіх можливих заходів для запобігання страховим випадкам в умовах збройної агресії Росії проти України та теракту на Запорізькій АЕС.

Джерело: Соцпортал


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини