"Підтримати"
Новини
Всі новини

Пологовому будинку у Рівному іспанські волонтери передали кювез для новонароджених

Рівненський пологовий будинок отримав від іспанських волонтерів безцінний подарунок: кювез для підтримання життя недоношених діточок.

Розробник так званого інкубатора для діток з критично малою вагою Пабло Санчес раніше допомагав новонародженим у Африці. Коли в Україні почалась війна і постійні загрози ракетних ударів, іспанський інженер зрозумів, що нині медзаклади саме нашої країни потребують дитячих кювезів. Один з них працюватиме у дитячій реанімації пологового будинку. 

Цей прилад допомагає новонародженим діткам, які народжуються у критичному стані, підтримувати життєві показники. Раніше засновник благодійного іспанського фонду, постачав так звані дитячі інкубатори в країни Африки. Зараз понад два десятки кювезів безкоштовно передав в Україну.

"Насправді ми допомагаємо, кожному, хто потребує допомоги і хто її просить. На даний момент український народ, найбільше потребує такої допомоги. Цей кювез є портативним, тобто переносним, може працювати на акумуляторному живленні. На даний момент для України це дуже важливо, коли діток треба переносити в укриття", - розповів волонтер, засновник БФ "Медицина відкрита для світу" Пабло Санчес.

 Підтримка температури тіла дитинки, контроль вологості, фототерапія - це далеко не увесь перелік життєво-необхідних речей для новонароджених. 

Зараз у дитячій реанімації Рівненського пологового будинку знаходиться дві дівчинки з критично малою вагою. Медики роблять усе можливе, аби виходити новонароджених та адаптувати їх до нормального життя. Відтак, кювез стане їм у нагоді.

Один такий кювез для діток в Європі коштує понад 30 тисяч євро. Іспанський благодійний фонд "Медицина відкрита для світу" безкоштовно передає їх в Україну. 

Ще один такий кювез Пабло Санчес планує передати у Рівненську обласну дитячу лікарню. Також волонтер додав, зможе відслідковувати роботу апаратів в режимі онлайн. У разі якихось технічних збоїв буде лагодити та діагностувати кювез.

Джерело: Рівне 1


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме