"Підтримати"
Новини
Всі новини

Російським журналістам видали нові методички: без "мобіків" та ЗСУ

Російським журналістам видали нові “методички” у зв'язку із високим рівнем невдоволення населення. Про це інформує Головне управління розвідки.

Зокрема, пропагандистів РФ закликають х більшою повагою ставитися до мобілізованих і не вживати терміну “мобіки”, а ЗСУ, відповідно до методичок, рекомендують називати “бойовиками” та “збройними формуваннями”. А також ні в якому разі не вживати абревіатуру “ВСУ”, що виглядає трохи смішно, якщо врахувати, як ЗСУ трощать елітні війська Росії, не кажучи вже про "мобіків".

Російські пропагандисти закликають журналістів приписувати військове керівництво України “західним кураторам Києва”.

Вибухи та партизанські диверсії рекомендовано більше не називати “хлопками”. Також тих, хто виїхав з РФ після оголошення мобілізації, рекомендують висміювати, називаючи “убєжантами” і “пєрєждунами”.

“Поява нових методичок свідчить про те, що проблема у російському суспільстві є, а невдоволення зростає. Керівництво РФ, у свою чергу, традиційно намагається використовувати пропаганду для маніпуляцій над населенням, замість того, щоб вирішити цю проблему”, – зазначає розвідка.

За даними Генерального Штабу, у місті Владивосток влада рф готується до можливих протестних проявів серед місцевого населення, яке висловлює невдоволення через проведені раніше мобілізаційні заходи та великі втрати представників регіону на війні в Україні.

Джерело:  УНН 


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме