"Підтримати"
Новини
Всі новини

Ситуація в Києві далека від оголошення евакуації - Шмигаль

Ситуація у Києві нині далека від оголошення евакуації. Про це прем'єр-міністр Денис Шмигаль сказав під час засідання уряду у вівторок, 8 листопада.
 
"Знову повернуся до теми щодо евакуації населення з Києва або з іншого міста. Чесна розмова тут важлива і правильна. Тому ще раз наголошую на позиції уряду та відповідальних відомств: евакуація може застосовуватися в останню чергу як екстрений крок. Завжди потрібно мати план Б, але зараз ситуація далека від того, щоб оголошувати евакуацію будь-якого неприфронтового міста і, тим більше, столиці", - пояснив чиновник.
 
За словами глави уряду, енергетики та сили протиповітряної оборони продовжують свою роботу.
 
"Робимо все можливе, щоб якнайшвидше відновити повноцінну роботу енергосистеми. Уряд, енергетики, місцева влада та комунальники паралельно продовжують підготовку до зими. Закуповуємо резервне обладнання, готуються додаткові пункти обігріву, активно ведемо переговори з міжнародними партнерами про доставку бути готовими до різних ситуацій", - підсумував він.
 
Нагадаємо, видання The New York Times заявило, що в Києві планується тотальна евакуація у разі повної відмови електромережі. Для цього із міста потрібно буде вивезти три мільйони людей. Заради хайпу видання "трішечки підкоригувало" слова заступника голови КМДА Ткачука, який розповів про можливі проблеми,  і, фактично, спровокувало хвилю чуток, які могли б призвести до паніки... якби ми не були б українцями! Хоча всі розуміють, що ситуація гостра, і готуються до найскладніших моментів.
 
Джерело: Кореспондент, InfoKava


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме