"Підтримати"
Новини
Всі новини

Якщо у столиці не буде новорічної ялинки, їй знайдуть заміну

Якщо у столиці не дозволять поставити головну ялинку країни, то розглядається варіант щодо встановлення її макету біля Музею історії Києва. Про це повідомив президент Folk Ukraine, яка відповідає за організацію новорічних дійств, Ігор Добруцький.

"Буде ще один варіант, що якщо ялинки зовсім не буде, то відкриваємо нову традицію, і біля Музею історії Києва ми поставимо зменшену головну ялинку, тобто її макет, як фотозона. Вона матиме висоту 3-3,5 метра і в діаметрі 5», - розповів Добруцький.

За його словами, тепер традиційно Музей історії Києва буде збирати макети всіх ялинок напередодні свят.

«Тобто, поки ми ще не зробили головну ялинку країни, то її прототип вже буде стояти біля Музею історії Києва, і всі, хто хотіли б побачити, як вона буде виглядати саме через два тижні, на Святого Миколая, зможуть побачити, яка ялинка затверджена художньою радою міської адміністрації. Це започаткуємо в цьому році й буде назавжди. І далі всі ці ялинки передаються в дар музею, і вони раз в 10 років будуть виставляти у своїх залах 10 найкращих ялинок, за 10 років одна серія, друга», - сказав Добруцький.

Раніше у Департаменті культури КМДА повідомляли, що питання формату міських новорічних святкувань, можливості облаштування новорічних локацій в Києві буде вирішуватися наприкінці листопада з урахуванням усіх поточних обставин в країні.

Джерело:  УНН 


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме