"Підтримати"
Новини
Всі новини

Сьогодні знову помер Жириновський. Але не надовго

Востаннє Володимир Жириновський вмирав 13 лютого. Після цього родичі зверталися до поліції із проханням захистити їх від фейків. Сьогодні ж вранці новинні канали рясніли радісною новиною про те, що хворий на коронавірус Володимир Вольфович зустрівся зі своїми кумиром Володимиром Іллічем. Але надвечір син Жириновського подав заяву до суду з вимогою кримінального покарання для сенатора Пронюшкіна, який заявив про смерть лідера партії ЛДПР.

Вся Україна чекає на смерть Жириновського як Великдень. І тому є низка причин:

24 березня 2014 року Жириновський направив урядам Польщі, Угорщини та Румунії пропозицію розділити Україну разом із Росією. Він запропонував провести референдум про приєднання до Польщі Волинської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської та Рівненської областей, Румунії та Угорщини — Чернівці та Закарпаття, а решта мали відійти до складу Росії. На його думку, Україною має залишатися лише центральна частина держави.

У травні 2014 року Жириновський подарував свій особистий позашляховик «Тигр» бойовикам так званої ЛНР.

20 червня 2015 року Жириновський у прямому ефірі російської пропагандистської передачі звинуватив США у створенні так званих ДНР та ЛНР, щоб викручувати з Росії гроші. Він заявив, що США не потрібно, щоб в Україні була сильна влада, а була потрібна безліч «республік», на кшталт «ДНР» та «ЛНР», яких має годувати Росія.

У 2018 році Генеральна прокуратура України встановила факти, що підтверджують причетність вищого керівництва РФ у підтримці та матеріальному забезпеченні терористичних організацій Луганська та Донецька. У жовтні 2018 року обвинувальний акт за ч. 3 ст. 27 3 ч. ст. 258-5 Кримінального кодексу України вручено захисникам Жириновського, Діденка та Дегтярьова та направлено до Шевченківського районного суду міста Києва для розгляду.

У грудні 2021 року Жириновський закликав РФ розпочати в ніч із 31 грудня 2021 року на 1 січня 2022 року бомбардування України.

Фракція партії повідомила у телеграм-каналі, що ЛДПР подає заяву до Генпрокуратури Росії та готує позови до суду "проти всіх наклепників". Перший заступник голови фракції Василь Власов просить генпрокурора Ігоря Краснова заборонити телеграм-канал Mash за "фейк" про смерть Жириновського, пише ТАРС.

"Нам відомо, що сьогодні хтось качку запустив. Це непристойно", - сказав журналістам представник Кремля Дмитро Пєсков.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме