"Підтримати"
Новини
Всі новини

Рінат Ахметов: маріупольські заводи не працюватимуть під окупацією

Український олігарх Рінат Ахметов заявив The Wall Street Journal, що маріупольські заводи (Азовсталь та ММК ім. Ілліча) ні за яких умов не працюватимуть під російською окупацією.

За його словами, обидва заводи перебувають під контролем України, але заводи тимчасово закриті.

"Російські війська перетворюють Маріуполь на руїни, вбивають маріупольців і бомбардують заводи", - сказав він. «Ні за яких обставин ці заводи не працюватимуть під російською окупацією».

Інші комбінати та підприємства холдингу Метінвест на неокупованій території продовжують свою роботу в режимі воєнного часу, повідомляється на ресурсах підприємств.

Команда УЗТ Запоріжсталі продовжує свою роботу на залізничних коліях комбінату
У мирний час шляхами Запоріжсталі невтомно курсували тепловози, здійснюючи перевезення сировини для аглодоменного виробництва, приймали чавун та сталь, доставляли зливки металу до прокатних цехів, перевозили готову продукцію та інше. В даний час, незважаючи на гарячу консервацію основних агрегатів комбінату, залізниця продовжує працювати. Фахівці УЗТ займаються постачанням сировини для інших підприємств Метінвесту та перевезення гуманітарної допомоги.

Волонтери Каметсталі організовують дозвілля для дітей переселенців
На базі хабу молодіжної організації "Каметсталі" волонтери створили місце для відпочинку із дітьми. Тут зібрали іграшки, розмальовки, кольорові олівці, щоб малюки могли розважитись і з користю провести час. Привітні активісти з Ради молоді намагаються зробити все, щоб дітям було затишно та добре. Також у молодіжному хабі продовжує працювати пункт допомоги біженцям, де організовано видання речей першої потреби.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме