"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Харкові з початку війни народилося 246 дітей

Як повідомили у департаменті охорони здоров'я міськради, серед немовлят – 122 хлопчики та 124 дівчинки, у тому числі дві двійні.

Попри невдалі спроби окупантів знищити Україну, життя триває, громадяни створюють нові сім'ї та народжують дітей. Зокрема, у Харкові 7 березня в одному з укриттів на світ з'явилася дитина.

2 березня під обстрілом у Харкові загинули батьки двох новонароджених.

Сиротами залишилися хлопчик та дівчинка. Сьогодні у соцмережах волонтери запитали, хто міг би їх взяти у родину. Прийомні батьки знайшлися за кілька годин.

"Вже знайшлися люди, які готові стати прийомною сім'єю для крихт. Тому що ми своїх не кидаємо. Ми знаємо, що чужих дітей не буває. І завжди, чуєш фальшиву мерзоту, завжди ми готові допомогти один одному і віддати останнє за рідну країну, за наших дітей, жінок, старих людей», - написав народний депутат Олексій Гончаренко.

Багато лікарень в Україні пошкоджено або знищено під час військових дій. Так, після потужного удару 2 березня по будівлі Житомирського пологового будинку він перетворився на руїни. Того ж дня зазнав обстрілу пологовий будинок у Маріуполі. Наступного дня снаряди потрапили до багатопрофільної лікарні у Василівці у Запорізькій області. В результаті загинули троє місцевих жителів. Сама лікарня зруйнована, повідомив міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко. "Медпрацівники не постраждали, пацієнти теж. Тут під час обстрілу лікарі прийняли пологи! Життя не зупинити, крик новонароджених українців перемагає потужні авіаудари терористів", - наголошує він.

"Світ має знати, що українки народжують в умовах бомбардувань, Україна несе життя і ми боремося за евакуацію людей", - каже колишня народна депутатка Ганна Гопко, подруга якої також народжувала в укритті. "Нам потрібно, щоб Червоний хрест та інші організації не боялися їхати в Україну. Також потрібно, щоб наші міста не обстрілювали, тому потрібна безпольотна зона над Україною. Ми закликаємо світових лідерів приїхати в Україну. Якщо вони не хочуть забезпечувати захист неба, їдьте в Київ, не хочете до Києва, їдьте до Львова», - благає вона.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме