"Підтримати"
Новини
Всі новини

79 евакуйованих маріупольців зустріли у Запоріжжі

79 жителів Маріуполя, яким вчора вдалося виїхати гуманітарним коридором, вже приїхали до Запоріжжя. Тут їх зустріли та надають всебічну підтримку та допомогу. 

Про це повідомила Маріупольська міськрада.

"Ми боремося за кожного маріупольця. Наша головна мета – врятувати людей, які ще залишаються заручниками у блокадному Маріуполі. Заради цієї мети має об’єднати зусилля весь цивілізований світ. Ми маємо вирвати з цього полону кожного маріупольця та допомогти їм відновитися для подальшого життя", – наголосив мер Маріуполя Вадим Бойченко.

Зустріти маріупольців приїхала і міністерка Ірина Верещук. 

20 квітня з Маріуполя до Запоріжжя вдалося виїхати чотирьом евакуаційним автобусам.

На сьогодні теж було заплановано відкрити гуманітарний коридор. Щоб мати можливість виїхати з міста люди почали збиратися біля Порт Сіті заздалегідь. Та росіяни знову зірвали евакуацію з Маріуполя.

Про це повідомила Ірина Верещук, міністерка з питань тимчасово окупованих територій.

"По Маріуполю немає чим порадувати. Дуже все туго іде. З боку росіян все відбувається дуже складно, хаотично, повільно та, звісно ж, нечесно. 

Дає надію той факт, що вчора люди вперше поїхали з Маріуполя до Запоріжжя напряму (йдеться про ті чотири автобуси, які вчора виїхали з Маріуполя). 

Просимо вибачення у маріупольців, які сьогодні не дочекалися евакуації. Біля точки збору почався обстріл, через що коридор довелося закрити. 

Дорогі маріупольці, знайте: поки в нас будуть хоч якісь можливості, ми не полишимо спроб витягнути вас звідти! Тримайтеся!" - написала Верещук у своєму Телеграм-каналі.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини