"Підтримати"
Новини
Всі новини

Азовсталь - почалася евакуація

У мережі з'явилися кадри з першими тяжко пораненими  бійцями «Азова», яких сьогодні евакуювали з «Азовсталі»

Спочатку про це почали повідомляти пропагандистські ЗМІ окупантів. Після підтвердили інформацію про евакуацію з української сторони неофіційно.

У міністерстві оборони Росії вже оприлюднили повідомлення про евакуацію.

Напередодні командир полку "Азов" Денис Прокопенко звернувся до українців:

Захисники Маріуполя виконали наказ, незважаючи на всі труднощі, 82 відтягували переважаючі сили противника на себе і дозволили українській армії перегрупуватися та підготувати більше особового складу та отримати велику кількість озброєння.


Радник президента Олексій Арестович відмовився коментувати тему "Азовсталі". Анонсував, що у вечірньому зверненні все прокоментує Президент.

Мер Маріуполя Вадим Бойченко написав, що на "Азовсталі" вже загинули 15 жінок - військові та медики.


«На Азовсталі вже загинуло 15 молодих жінок – військових, медичних працівників. Це є трагедія для всього українського народу. Це найкращі з нас, справжні герої. Ми повинні зробити все для їхнього порятунку. Минулої суботи депутати Маріупольської міської ради звернулися до МЗС України з проханням задіяти всі міжнародні інструменти для порятунку українських захисників та проведення операції extraction. Боротимемося за життя наших військових, як і вони борються за наше місто», - сказав мер.


Він також зазначив, що на "Азовсталі" військові перебувають цілими сім'ями. Вони разом захищають, разом підтримують одне одного та разом, на жаль, гинуть.

"Світ має зробити все для того, щоб урятувати наших героїв", – наголосив Бойченко.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини