"Підтримати"
Новини
Всі новини

РФ випробовує нові зразки зброї в Україні

Під час бойових дій в Україні армія РФ використовує заборонену зброю, а також випробовує нові зразки озброєння

Про це в ефірі телемарафону заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр, повідомляє Укрінформ.

"Росіяни використовують широкий спектр забороненої міжнародними нормами зброї. Є правила і звичаї війни, які дозволяються міжнародним правом. Тому, дійсно, є зброя, яка дозволена, а є зброя, яка заборонена. І ось Росія використовує весь спектр забороненої зброї. Більше того, у них частина озброєння є на дослідженні, вони використовують війну для випробовування нових своїх зразків", - сказала Маляр

Вона зазначила, що РФ порушує всі норми і звичаї війни.

Тим часом, Міноборони забезпечує армію бронежилетами, касками та одягом на 65%. 

Забезпечення ЗСУ бронежилетами, формою, касками здійснюється переважно Міністерством оборони, однак зберігається й частка допомоги з боку волонтерів та міжнародних партнерів.

«Якщо на 24 лютого у нас співвідношення було приблизно 50 на 50, то станом на кінець травня ми вийшли на співвідношення 65% цього ринку забезпечує Міністерство оборони. Мається на увазі амуніція, шоломи, каски. Менша частина – це те, що за рахунок міжнародної допомоги, за рахунок волонтерів, тобто там, де нам дають. 65% - це те, що ми закуповуємо. І зараз іде тенденція до збільшення цього співвідношення, того, що закуповує саме держава», - пояснила Маляр.

Вона зазначила, що Міноборони щочетверга публічно звітує перед суспільством щодо поставок армії. Так, за минулий тиждень ЗСУ поставлено понад 21 тис. бронежилетів, 7 тис. шоломів, 5 тис. пар взуття та 10 тис. комплектів літньої форми.

Маляр також пояснила, що через війну не можна накопичувати на складах всі ці речі, аби ворог їх не знищив. Тож наразі перебудована система на ритмічне постачання запасів всього необхідного безпосередньо до війська.

Заступниця міністра зазначила, що потреба в бронежилетах для армії ще зберігається і потрібен час, аби задовольнити цей попит.

Водночас, за її словами, Міноборони вже зараз розпочало підготовку до зими. «Ми і до зими готуємося вже. У нас відбуваються поставки і зимового одягу, ми робимо це завчасно, зараз вже перші партії надходять до ЗСУ», - повідомила Маляр.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини