"Підтримати"
Новини
Всі новини
---

Гороскоп на 11 січня 2016 року

Гороскоп на 11 января 2016 года

Багато часу проходить в порожніх розмовах, і це може засмутити тих, хто воліє діяти і займатися чимось корисним. За нові справи варто братися потихеньку, без суєти і поспіху. Пам'ятайте: у вас є час для того, щоб все зважити і підготуватися до рішучих дій.

Гороскоп Овен
У вас є шанс домогтися успіху. Правда, для цього доведеться звернутися за допомогою до якогось відомого (нехай і у вузьких колах) і впливовій людині. Завдяки своєму оптимізму ви знайдете рішення складної задачі, над якою представники інших знаків довго ламали голову.
Можна вирішувати ділові питання, укладати угоди, домовлятися про довгострокове співробітництво. Можливі грошові надходження та цінні подарунки. Є шанс зав'язати цікаві знайомства – тут ваша чарівність буде дуже до речі.

Гороскоп Телець
Будьте готові до несподіванок, цей день ними дуже багатий. Можливо, доведеться змінювати плани і імпровізувати; не варто переживати з цього приводу: ситуація все ж розвивається в цілком сприятливому для вас ключі. Можливі розбіжності з колегами та союзниками. Зате день підходить для початку співпраці з новими партнерами. Не завжди легко добути потрібну інформацію.
До домашніх справ, навіть самим простим, варто поставитися серйозно. Майте на увазі: день не підходить для купівлі побутової техніки або початку її використання.

Гороскоп Близнюки
Можна домогтися успіху, якщо до всіх справах ставитися спокійно, підходити до вирішення поточних питань максимально холоднокровно. Крім того, необхідно прислухатися до власної інтуїції: її підказки будуть куди корисніше порад зі сторони. Багатьох Близнюків в цей день чекають несподівані ділові поїздки, які виявляться дуже вдалими.
Варто бути перебірливими у контактах: сьогодні вам можуть подобатися люди, з якими не варто мати справу. Життєвий потенціал високий, протягом усього дня ви будете почувати себе відмінно.

Гороскоп Рак
Ключ до успіху – у співробітництві. Цей день добре підходить для початку будь-яких спільних проектів. Якщо друзі або колеги запропонують допомогу, не відмовляйтеся: вона буде корисною. Ви здатні правильно оцінити людей, з якими маєте справу, скласти правильне враження про нових знайомих в лічені хвилини. День підходить для контактів з жінками, в тому числі – впливовими і відомими.
Перед багатьма представниками знаку відкриваються нові перспективи. Варто докласти зусиль, щоб повною мірою використовувати всі нові можливості. Не бійтеся змін в особистому житті – навіть якщо вони зараз принесуть біль, то в перспективі підуть на користь.

Гороскоп Лев
Почуття гумору допоможе уникнути будь-яких, навіть незначних, конфліктів з оточуючими. Він буде доречним і на роботі, і вдома. Проте є речі, які вимагають серйозного підходу: наприклад, фінансові і майнові питання, а також ваша кар'єра, розвиток якої стане предметом важливої розмови у другій половині дня.
Вечір варто провести з найближчими людьми: вони будуть раді вашому суспільству, вам же задушевна бесіда підніме настрій, допоможе поглянути на події недавнього минулого з нової точки зору.

Гороскоп Діва
Перша половина дня відрізняється сприятливим емоційним фоном, і тому добре підходить і для важливих справ, і для ділових контактів. Крім того, в цей час можна проводити ділові переговори, обговорювати питання, що стосуються співробітництва та роботи над новими проектами. Разом з однодумцями ви приходите до правильних висновків.
У другій половині дня можна відвідувати світські заходи, розважатися в компанії друзів або колег. Вам подобається бути на увазі, ви зав'язуєте цікаві знайомства. Будьте готові змінити свої плани, відмовитися від будь-яких поставлених цілей. Обставини змінилися, а це значить, що і пріоритети треба переглянути.

Гороскоп Ваги
Ви здатні вести діалог навіть з самим складним співрозмовником, знайти слова, які будь впертого переконають у вашій правоті. Дуже добре проходять публічні виступи, чим більше людей вас слухає, тим більш яскравою і такою, що запам'ятовується стає ваша мова. Плідна робота дозволяє закласти фундамент майбутніх успіхів. Не виключено початок службових романів.
Однак день не можна назвати абсолютно безхмарним. Можуть виникати дрібні непорозуміння, проблеми, на рішення яких доведеться витратити час, який ви хотіли б провести більш приємно.

Гороскоп Скорпіон
День може принести вам чимало несподіванок, покласти початок великим змінам у житті. Не варто боротися з обставинами, краще плисти за течією, економити сили і спокійно чекати слушного моменту для початку рішучих дій. Багато Скорпіони у цей день схильні до нешкідливим хитрощів, а також здатні скористатися чужим промахом у власних інтересах.
У цей день небажано вирушати в далекі поїздки, та й взагалі краще триматися ближче до дому. Рекомендується спілкування з жінками – саме вони можуть розповісти вам про щось важливе, в тому числі і про вас.

Гороскоп Стрілець
Ваші бажання суперечливі, а мотиви ваших вчинків нікому не зрозумілі – навіть вам самим. Тому день складається метушливо і нерівно, зате дуже цікаво. Нудьгувати вам точно не доведеться, адже з'являються нові справи, цілі і завдання. Особливо вдало обставини складаються для Стрільців, які працюють у дружних, згуртованих колективах. Такі представники знака отримують необхідну їм моральну підтримку, а тому справляються з труднощами.
Не бійтеся розповідати про свої проблеми, скаржитися на життя, якщо вам цього хочеться – люди, готові вас доброзичливо вислухати, напевно знайдуться.

Гороскоп Козеріг
У вас буде шанс втілити в життя якісь давні плани, сміливі і незвичайні. Правда, є ризик піти на поводу у ілюзій і фантазій. Прислухайтеся до аргументів здорового глузду, щоб не витратити час і сили на будівництво повітряних замків. Зверніть увагу на те, як складаються ваші стосунки з оточуючими: вам випаде шанс вивести таємного недоброзичливця на чисту воду.
Сприятливий день для спілкування з близькими, сімейних заходів. Для вас дуже важлива підтримка близьких людей, і ви неодмінно її отримаєте.

Гороскоп Водолій
Вплив позитивних тенденцій дуже сильно, і з непереборними труднощами ви навряд чи зіткнетеся. Єдине, що представляє для вас деяку небезпеку – це бажання поміркувати про давні проблеми, помилки минулого і інших неприємних речей. Від таких думок настрій псується моментально, причому не тільки у вас, а й у навколишніх. Краще будуйте плани на майбутнє!
День дуже добре підходить для ділового та дружнього спілкування. З вами цікаво, від бажаючих з вами поговорити немає відбою. Можливо романтичне захоплення.

Гороскоп Риби
Переважає вплив позитивних тенденцій, у вас багато виходить. У цей день ви можете знайти нових союзників або заручитися підтримкою людини, який вже не раз допомагав вам. Можна починати роботу над новими проектами або реалізовувати якісь масштабні особисті плани.
Вдається підтримати людей, які опинилися в складній ситуації, подарувати душевне тепло тому, хто давно забув, що це таке. День підходить для налагодження сімейних відносин, відновлення старих зв'язків.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини