"Підтримати"
Новини
Всі новини
---

Гороскоп на 10 лютого 2016 року

Гороскоп на 10 февраля 2016 года

Легкий сприятливий день, що відкриває великі можливості. Можна зав'язати корисні знайомства, поспілкуватися з людьми, які допоможуть досягти успіху у професійній сфері. Можливі грошові надходження, вдалі інвестиції; фінансова картина в цілому не дає приводів для хвилювань.

Гороскоп Овен
Акуратність і старанність – це саме ті якості, які сьогодні допоможуть вам уникнути проблем в роботі. Намагайтеся навіть до дріб'язкових справах ставитися серйозно і відповідально, це і з рішенням дійсно важливих завдань допоможе впоратися на «відмінно».
Не завжди вдається знайти спільну мову з колегами і діловими партнерами, а от з близькими людьми ви ладнаєте дуже добре. Друга половина дня підходить для сімейних заходів, а також зустрічей з друзями і активного відпочинку. Поїздки, у тому числі незаплановані, приносять багато приємних емоцій.

Гороскоп Телець
Будьте обережні і уважні, особливо коли займаєтеся вирішенням серйозних професійних завдань і маєте справу з важливими документами та значними сумами. Помилковий крок, необдумане рішення можуть обернутися втратами. Уникнути проблем зможуть Тельці, які звернуться за порадою до перевірених союзників і досвідченим колегам.
Дуже сприятливим буде день для закоханих представників знаку: зірки обіцяють повне взаєморозуміння з коханою людиною і гармонію у відносинах. Життєвий потенціал високий, можна не побоюватися недуги.

Гороскоп Близнюки
Намагайтеся зберігати спокій, не звертати уваги на дрібні непорозуміння і незначні проблеми, які може принести цей день. Багатьом Близнюкам доведеться мати справу з людьми агресивними і дратівливими; таким представникам знака тільки абсолютна самовладання допоможе уникнути конфліктів.
Вірогідні знаки уваги з боку представників протилежної статі, причому це не завжди приємно. Варто мати на увазі, що для службових романів цей день не найсприятливіший. Вечір варто провести з друзями або близькими родичами: спілкування з ними підніме настрій.

Гороскоп Рак
Хочеться приймати всі важливі рішення самостійно і орієнтуватися виключно на власну думку, але ситуація цього не дозволяє. Зараз важливо прислухатися до того, що говорять оточуючі, і взяти до уваги навіть ті зауваження і поради, які вам не по душі. Якщо ви збережете спокій і не будете сердитися, то багато чому навчитеся в цей день, отримаєте цінний досвід.
Можливі цікаві знайомства, зустрічі з людьми, які виявляться корисними в діловому відношенні. Постарайтеся показати себе з кращого боку. Майте на увазі: ваш зовнішній вигляд відіграє не останню роль.

Гороскоп Лев
Не розраховуйте на легкі успіхи: щоб домогтися потрібних результатів, доведеться потрудитися. Ви енергійні, діяльні і готові докладати зусилля, але миттєво втрачаєте ентузіазм, якщо доводиться мати справу з людьми, які вас недооцінюють, сумніваються у ваших таланти і здібності. Намагайтеся, принаймні, зберігати видимість дружелюбності і зацікавленості – це допоможе уникнути неприємних моментів.
Сьогодні для вас особливо важлива підтримка близьких людей. Тому потрібно знайти час для спілкування з друзями або родичами, довірчої бесіди з коханою людиною. Спробуйте і самі чимось порадувати себе – наприклад, незапланованої покупкою.

Гороскоп Діва
Відповідний день для того, щоб привернути до себе увагу впливових людей, заручитися їх підтримкою, домовитися про спільні дії. Буде шанс показати себе з найкращого боку, продемонструвати професіоналізм, а також блиснути талантами, про які раніше ніхто не здогадувався.
Ви у відмінній фізичній формі, ймовірні успіхи в спорті, перемоги на змаганнях. Активний відпочинок піднімає настрій. Можна вирушати в поїздки і екскурсії: вони піднімають настрій і нітрохи не стомлюють.

Гороскоп Ваги
Дуже вдалий день, ймовірні успіхи в абсолютно нових для вас сферах. З звичними справами ви справляєтеся без праці і зовсім не потребуєте допомоги з боку; більш того, часто самі приходите на допомогу тим, хто опинився у скрутному становищі. Можливі значні грошові надходження, отримання винагороди за раніше виконану роботу.
Сприятливий день з точки зору романтичних стосунків, спілкування з коханою людиною приносить тільки радість. Можливі розбіжності зі старшими членами сім'ї, але завдяки вашій тактовності серйозних сварок вдасться уникнути.

Гороскоп Скорпіон
Сприятливий день для ділових знайомств, переговорів, спілкування з впливовими людьми. Не соромтеся розповідати про свої перемоги і досягнення; вміла самореклама зараз приносить відмінні плоди. Можливо початок плідної та вигідного співробітництва, а також поява нових інвесторів, завдяки якому ваші комерційні проекти будуть успішно реалізовані найближчим часом.
Нітрохи не гірше йдуть справи у сфері особистих відносин. Тут варто проявити ініціативу – зірки обіцяють підтримати вас. Щирість і відкритість допоможуть уникнути непорозумінь у сім'ї.

Гороскоп Стрілець
Будьте обережні. Це не самий звичайний день, а для деяких Стрільців він може стати справжньою перевіркою на міцність. Зірки підготували чимало випробувань, але ви пройдете їх з гідністю і отримаєте воістину безцінний досвід. Дуже важлива самостійність у рішеннях; довіряйте своєму внутрішньому голосу, а до порад з боку ставитеся скептично.
Ідеальний порядок у фінансових справах дозволить уникнути втрат і витрат. Бажано обмежитися запланованими покупками, утриматися від спонтанних покупок. Вечір принесе приємні сюрпризи, порадує довгоочікуваними зустрічами.

Гороскоп Козеріг
Плідний вдалий день. Ви енергійні і не сидіть склавши руки, робите багато корисного не лише для себе, але і для оточуючих. Вдячність людей, яким ви допоможете в цей день, буде воістину безмежною. Можна починати нові справи, без сорому залучаючи до них друзів і перевірених союзників: вони, як і ви, будуть зацікавлені у якнайшвидшому отриманні хороших результатів.
Козерогам-батькам варто бути особливо уважними до дітей: ваша турбота для них зараз дуже важлива. А закоханим представникам знака варто пофантазувати і порадувати свою «половинку», це піде на користь відносинам.

Гороскоп Водолій
Не самий вдалий день з точки зору ділових відносин: доводиться прикладати чимало зусиль, щоб порозумітися з колегами і уникнути конфліктів з керівництвом. Не поспішайте висловлювати свою думку, ділитися ідеями та планами. Розумна стриманість сприяє плідній роботі.
У сфері особистих відносин переважає вплив позитивних тенденцій, тут все складається найкращим чином. Водолії відмінно ладнають з усіма, хто їм дорогий, з півслова розуміють коханої людини. Можливі романтичні сюрпризи, подарунки.

Гороскоп Риби
Терпіння, спокій, стриманість – ось якості, прояви яких вимагає цей день. Оточуючі часто виводять вас з рівноваги, деколи спеціально провокують, але ви не повинні піддаватися. А ще важливо не піддаватися спокусам і спокусам, рухатися по обраному шляху, що б не говорили оточуючі.
Друга половина дня – час, коли ваші таланти і достоїнства будуть належним чином оцінені. В цей час бажано бути на виду. Корисно відвідування світських заходів, участь в громадських акціях.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини