"Підтримати"
Новини
Всі новини

Лідер "Братів Карамазових": "В Україні сьогодні мені співати не хочеться." ВІДЕО

Лидер "Братьев Карамазовых": "В Украине сегодня мне петь не хочется." ВИДЕО

Нічого іншого й не чекали від рашиста Карамазова, який отримав орден «Дружби» від Путіна, премію від московсього патріарха Кіріла «за укрєплєніє ідінства праваславних народав», знімався у фільмі керівниці Inter Media Group Безлюдної про Кіріла, ще до окупації їздив на Донбас агітувати проти НАТО та за проросійський блок «Не так!», називав українську мову «нарєчієм»...

«Украина и Россия — одна великая страна, великая империя!», — заявив на російському ТБ ватний «рокер» №1 в Україні, лідер київського гурту «Братья Карамазовы» Олег ‎Карамазов‬ (Крівошея).

Також він розповів купу ватних жахів про Майдан і про те, що в Україні йому та решті учасників гурту сьогодні виступати не хочеться, та й не дають. Ведучий, як до себе додому, запропонував Карамазову з’їздити на окупований Донбас, а також поділився думкою, що треба з обох боків будувати міст між Україною та Росією.Пишемо про це, бо країна має знати в обличчя головних ватників і ні в якому разі не вірити патяканню про братерство, мир та дружбу, які вони тепер дуже активно пропагують. Бо не мир вони пропонують, а «русскій мір».

Бойкот російської попси

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини