"Підтримати"
Новини
Всі новини
---

Гороскоп на 8 лютого 2016 року

Гороскоп на 8 февраля 2016 года

Вдалий гармонійний день, особливо сприятливий з точки зору романтичних стосунків – він обіцяє закоханим масу приємних емоцій і непідробну радість спілкування. Можливі нові знайомства, які покладуть початок серйозним стосункам.

Гороскоп Овен
Постарайтеся плідно провести першу половину дня – це найкращий час для того, щоб вирішити робочі завдання, навести порядок у справах. Не бійтеся висловлювати свою думку; можливо, безумовної підтримки і ви не отримаєте, але щось корисне почуєте напевно.
У другій половині дня багато Овни будуть зосереджені на своїх переживаннях і роздумах; справи і бажання оточуючих чи зацікавлять представників знаку. В цей час можливі розбіжності в сім'ї, суперечки з друзями. Однак до серйозного конфлікту справа не дійде.

Гороскоп Телець
Удача сама йде вам в руки. Все, що потрібно – по можливості швидко орієнтуватися в обставинах і правильно реагувати на події. Покладайтеся на свою інтуїцію. Її підказки своєчасні й точні; дотримуючись їх, ви багато в чому зможете випередити представників інших знаків.
Імовірний значний прогрес у справах. День підходить для укладання угод, у тому числі великих. Можна підписувати важливі документи, що стосуються роботи, домовлятися про довгострокове співробітництво. Сприятливий день для переїзду або підготовки до нього.

Гороскоп Близнюки
Зірки сприяють тим, хто займається комерційною діяльністю. Можна укласти вигідні угоди і непогано заробити. Також день підходить для ділових зустрічей, обговорення перспектив взаємовигідної співпраці. Ви реально дивіться на речі, і ніхто не зможе обвести вас навколо пальця.
В особистих відносинах також переважає вплив позитивних тенденцій. Майте на увазі, що самі приємні події чекають на вас в другій половині дня. Буде шанс зміцнити сімейні зв'язки, покласти край розбіжностям з найближчими родичами.

Гороскоп Рак
Ваше головне завдання сьогодні – зберігати спокій. Важко не дратуватися через дрібниці, не ображатися на уїдливі зауваження оточуючих, не хвилюватися, коли важливі новини змушують себе чекати надто довго. Але якщо вам все ж вдасться налаштуватися на позитивний лад, то день пройде цілком благополучно.
Варто бути уважнішими в поїздках; у другій половині дня небажано далеко їздити за кермом, особливо на самоті. Грошові надходження незначні, але і витрати невеликі, так що фінансова картина в цілому задовільна.

Гороскоп Лев
Спокійний день. Він добре підходить для того, щоб довести до кінця розпочаті справи і у всьому навести порядок. Рутинні і одноманітні завдання вас анітрохи не лякають. Вирішуючи їх, ви будуєте плани на майбутнє; у багатьох представників знаку з'являються чудові ідеї, які незабаром будуть реалізовані.
Ви добре в злагоді з оточуючими, легко знаходите спільну мову навіть з тими, кого бачите вперше. Не виключено початок службових романів. Можуть нагадати про себе старі знайомі, буде шанс відновити зв'язку, якими ви дорожите. У всьому, що стосується особистих відносин, варто покладатися на інтуїцію.

Гороскоп Діва
День не самий простий, але цікавий; з подій, які він приносить, можна отримати чимало користі. Багатьом представникам знаку доведеться змінити свої плани і відступити від звичних принципів. Це буде нелегко, але відкриє шлях до успіху, що дозволить зміцнити професійні позиції та заручитися підтримкою впливових людей.
Можливі фінансові втрати, невдалі покупки, так що із грошима варто бути обережніше, а від незапланованих покупок відмовитися. У любові Дівам напевно пощастить. Вірогідні нові знайомства, які покладуть початок запаморочливих історій.

Гороскоп Ваги
День обіцяє цікаві зустрічі та приємне спілкування. Буде можливість обговорити важливі ділові питання з людьми, які не тільки добре в них розбираються, але і можуть надати реальну допомогу. Можна починати працювати над новими проектами, в першу чергу – націленими на швидке отримання прибутку.
У другій половині дня вірогідні багатообіцяючі знайомства, можливо початок романтичної історії, яка відіграє важливу роль у вашому житті. Ваги легко чарують оточуючих, але також легко і самі втрачають голову, ризикуючи захопитися людиною, яка їм зовсім не підходить.

Гороскоп Скорпіон
Дуже сприятливий день. Будьте обережні і постарайтеся не втратити можливостей, які він відкриває. Можна починати нові справи, найкраще – спільні проекти з давно перевіреними надійними союзниками. Знадобляться отримані раніше знання і навички, не буде зайвим і ваш життєвий досвід.
Ви не тільки зі своїми справами успішно справляєтеся, але і допомагаєте тим, хто опинився у важкій ситуації. У другій половині дня можливі несподівані поїздки, незаплановані зустрічі; з того й іншого ви отримаєте користь.

Гороскоп Стрілець
День правильних рішень і добре обміркованих кроків, які ведуть до успіху. Навіть володіючи мінімумом інформації, ви інтуїтивно вибрати вірну лінію поведінки і знаходите вихід із заплутаної ситуації. Якщо ж вдасться отримати якісь відомості, то, швидше за все, ваші перемоги будуть запаморочливими, а досягнення заслужать загальне захоплення.
Добре проходять зустрічі в неформальній обстановці. Вдало складаються невеликі поїздки, далеко від дому можна зав'язати корисні знайомства або укласти вигідні угоди.

Гороскоп Козеріг
До вас частіше звичайного звертаються за допомогою, і сьогодні ви будете займатися не тільки своїми, але й чужими справами. Все розпочате вдасться довести до кінця, і підсумки дня напевно порадують. Добре проходять ділові зустрічі; є шанс знайти нових ділових партнерів і роботодавців.
Вдалий день з фінансової точки зору: грошові надходження виявляться навіть більше, ніж ви очікували, а от витрати будуть невеликими. Вечір порадує хорошими новинами. Не виключені незаплановані зустрічі, які піднімуть настрій.

Гороскоп Водолій
Налаштовуйтеся на діловий лад з самого ранку. Щоб домогтися потрібних результатів, доведеться трудитися в поті чола, і жодної хвилини не можна буде витратити марно. День насичений подіями, і ви повинні бути дуже уважні, щоб правильно оцінити ситуацію і зрозуміти, на що потрібно звертати увагу, а на що – ні.
Сприятливий день для спілкування, налагодження відносин. Ви легко знаходите спільну мову з оточуючими, можете розповісти про те, що вас турбує, тривожить і засмучує, нікого не ображаючи.

Гороскоп Риби
Знадобиться вміння домовлятися з людьми, здатність здогадатися про їх справжні наміри, вивести на чисту воду тих, хто нещирим. У вас з'являться нові союзники; з часом вони можуть стати справжніми друзями. Не виключені і романтичні захоплення.
Дуже вдалим буде день для тих, хто займається творчістю або пробує свої сили в якийсь абсолютно новій сфері. Ви беретесь за справи з непідробним ентузіазмом, і він передається оточуючим. Можуть виникнути проблеми при роботі з документами, відвідини державних організацій.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини