"Підтримати"
Новини
Всі новини

З чого починається бадьорий ранок

С чего начинается бодрое утро

Якщо ви не любите ранковий час, все одно він може стати чарівною паличкою для успішного життя і ключем до здоров'я. Майже всіх успішних людей, бізнесменів, впливових осіб і політиків об'єднує одне – вони встають дуже рано.

Ось наприклад, Маргарет Тетчер прокидалася о 5:00 ранку, головний керуючий "Дісней", Роберт Айгер прокидався о 4:30 ранку, і цей перелік можна продовжувати досить довго. Багато з нас думають, що вночі краще працюється, однак це не так. Дослідження показали, що жайворонки дуже продуктивні і проактивні, не вважаючи на те, що підйом рано вранці сприяє хорошому самопочуттю і здоров'ю. До 8 ранку успішні люди роблять в основному 5 речей.

Тренування. Більшість успішних людей тренуються вранці. Заняття рано вранці є джерелом енергії на цілий день і утворюють позитивне почуття досягнення мети. Після віджимання і преса, будь-яка людина розбере величезну стопку паперів і швидко досягне мети. Після важкого робочого дня, багато людей вже не в дусі потренуватися, так що ранковий час є ідеальним. Навіть якщо ви не горите бажанням пробігтися рано вранці, просто встаньте на кілька хвилин раніше і зробіть кілька віджимань, прес або розтяжку. Подібні фізичні вправи допомагають тілу прокинутися і підготуватися до напруженого робочого дня.

Розклад на весь день. Щоб збільшувати свій потенціал, слід складати розклад на цілий день, який буде включати всі цілі і завдання. Ранок є найзручнішим часом для планування і складання розкладу на весь день, бо тільки в цей час ви залишаєтеся з собою наодинці. Роздуми в ранковий час набагато ефективніші, можна продуктивно розподілити завдання за ступенем пріоритетності. Коли ви плануєте ваш день не забудьте запланувати перерви між важливими нарадами, під час яких можна погуляти у дворі або помедитувати у відокремленому місці. Якщо вирішили перейти на здорове харчування, то в розкладі залиште місце і для приготування здорової їжі.

Здоровий і поживний сніданок. Більшість людей виходять з дому, випивши каву, і починають відчувати порожнечу, а під час роботи мріють про обідню перерву, ні до чого доброго це не призведе. Вранці потрібно набратися енергії, щоб організм витримав напружену роботу і отримав гідний ефект від прикладених зусиль. Вам слід сконцентруватися на поставлених завданнях, а не думати про шлунок. Ранковий сніданок крім того, що впливає на наше здоров'я, дозволяє також поспілкуватися з близькими нами людьми. Ваш настрій точно підвищиться, після розмови з дружиною або дітьми за тарілкою вівсяної каші.

Візуалізація. Крім нашого фізичного здоров'я ми також не повинні забувати про наш психічний, духовний стан. Вранці дуже зручно здійснювати медитації і візуалізації. Дуже важливо зосередитися на своїх майбутніх досягненнях і представити весь майбутній день. Навіть дві хвилини витрачені на візуалізацію і обмірковуванні позитивних речей допоможе вам підвищити настрій і поліпшить ваші очікування від усього майбутнього дня.

Слід починати справу з найважчого. В кожній справі є певний момент, який категорично не хочеться робити. Думки про таке питання замучать вас до тих пір, поки нарешті, відклавши її величезна кількість раз, вам вдасться видалити її з вашого списку справ. Отже щоб не відчути подібних стресів, в першу чергу вирішите саме ці питання. Прибравши їх зі списку в першу чергу, ви починаєте працювати далі з тим почуттям, що вже досягли успіху.

Вранці дуже легко придумати креативні і розумні рішення важких завдань, бо в цей час ви повні сил і енергії, а увечері слід вирішувати більш прості завдання і одночасно розслаблятися. Це шлях до здорового життя і до успіху!

За матеріалами: success-secrets

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини