"Підтримати"
Новини
Всі новини

Активісти будуть вимагати відставки податківця-корупціонера Ігоря Скорохода

Активісти будуть вимагати відставки податківця-корупціонера Ігоря Скорохода
Завтра під будівлею Державної фіскальної служби України відбудеться мітинг за відставку Ігоря Скорохода — першого заступника начальника Головного управління Держфіскальної служби в Києві, полковника податкової міліції.

Лідери та активісти громадських організацій, які візьмуть участь у завтрашньому мітингу, стверджують, що з тих пір, як ДФС очолив Роман Насиров, ніяких реальних змін у сфері податків і зборів не надійшло.

Головна причина «закостенілих корупційних схем» у ДФС, на думку представників громадськості, полягає в тому, що в команду Романа Насирова входять всі ті ж особи, які працювали ще за Олександра Клименка, колишнього міністра доходів і зборів.

«Всі корупційні схеми, розроблені ще при Януовичі і Клименка, «закостеніли» і все так само продовжують використовуватися нібито новими податківцями. Про які зміни можна говорити, якщо податкову міліцію столиці очолює Ігор Скороход – протеже Клименка», — говорить одна з активісток Ірина Маламиш.

Читайте на InfoKava.com: У Києві захопили відділення МВС

«Найбільше обурює те, що у цього податківця вистачило нахабства купити собі статус учасника бойових дій», — підкреслила вона.

Активісти заявляють, що будуть продовжувати мітинги до тих пір, поки Ігоря Скорохода не звільнять.


Як відомо, раніше на офіційному Інтернет-представництві Президента України відмовили реєструвати заяву про звільнення чиновника.


Джерело: iamir.info

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини