"Підтримати"
Новини
Всі новини

Авакову не сподобалося, як Путін говорив про Саакашвілі

Авакову не понравилось, как Путин говорил о Саакашвили

У ході підсумкової прес-конференції Путін заявив, що Саакашвілі приймав "авантюристичні рішення", які призвели до фактичного розвалу Грузії, і засудив Україну за допуск екс-президента Грузії до влади.

"Зараз ці діячі активно функціонують в незалежній Україні. Вони не змінили стиль своєї роботи. На мій погляд, це просто такий плювок в обличчя українському народу. Мало того, що поставили Україну під зовнішнє управління. Але ще таких політичних (з дозволу сказати) діячів туди відправили. У США Саакашвілі не дали робочу візу. Відправили в Україну. Сказали: ми надішлемо вам людей, щоб вами керувати, посадимо на ключові пости. З 45 мільйонів людей не можна знайти 5-10 порядних ефективних управлінців. Це плювок їм в обличчя", - сказав Путін.


Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що Україна обійдеться без порад президента РФ Володимира Путіна щодо Міхеїла Саакашвілі. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

"Путін мовить і роздає оцінки. При всій моїй критичності до Саакашвілі, вже точно не Путіну вирішувати за Україну і радити за нього. Обійдемося без порад!" – написав Аваков, коментуючи заяву президента РФ Володимира Путіна про стиль роботи Саакашвілі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини