"Підтримати"
Новини
Всі новини

В Кіровоградській прокуратурі нагрівають руки хабарники!

В Кировоградской прокуратуре нагревают руки взяточники!Подробиць мало, правоохоронці небагатослівні. Але нашим кореспондентам вдалося дізнатися подробиці.

Першим про затримання співробітника Кіровоградської обласної прокуратури вищого ешелону повідомив на своїй сторінці в Facebook заступник генпрокурора Давид Сакваралідзе. Але без прізвища.

У кого ж такий апетит на хабар у шість з половиною тисяч доларів? Не коментують ні в самій прокуратурі, ні в поліції. З джерел у правоохоронних органах нам стало відомо: затримана Світлана Клюкіна. Вона очолює один з відділів обласної прокуратури. До цього була прокурором Кіровограда, а також керувала прокуратурою Олександрівки.

"За час, поки вона працювала в нашому районі, обіймаючи посаду прокурора, це було до Майдану, то особливо себе не зарекомендувала. Коли ми зверталися до неї, де бачили можливі дії або чиновників, або інших осіб, прокуратура в той час взагалі ніяк не реагувала - закривала на все це очі. І ми розцінюємо це як бездіяльність. Були там і земельні кримінальні виробництва, але вони були всі чомусь закриті ", стверджує житель Олександрівки, директор громадської організації" Центральноукраїнський антикорупційний офіс "Андрій Лавров.

За даними СБУ, гроші прокурор вимагала від винуватиці ДТП - вагітної жінки. Суд у зв'язку з її положенням виніс обвинуваченої м'який вирок. Прокурор вирішила на цьому підзаробити.

"Була ініційовано через своїх підлеглих подача апеляційної скарги про зміну призначеного покарання на більш суворе, пов'язане з утриманням під вартою. За неприйняття такого рішення і відкликання своєї апеляційної скарги саме і була потрібна неправомірна вигода. +6500 Доларів було для працівника прокуратури, 500 доларів - для посередника ", - говорить заступник начальника відділу ГПУ Віталій Опанасенко.

Гроші передавали в три етапи. Під час останнього і затримали спочатку посередника, а потім і саму вимагачка. Подільником виявився колишній начальник одного з комунальних підприємств, якого раніше вже судили за хабар.

А ось сама Світлана Клюкіна на сайті "Люстрація Кіровоградської області", як не дивно, має досить високий рейтинг довіри. Але коментарі розділилися: одні городяни хвалять її як фахівця, інші стверджують: "хабарі брала - ого-го". Зараз прокурор і посередник - в ізоляторі. Завтра Печерський суд Києва має обрати для них запобіжний захід. Прокуратура вимагає - арешт.


Матеріал : podrobnosti.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини