"Підтримати"
Новини
Всі новини

Слідчий з Кривого Рогу, який попався на хабарі, намагався себе вбити

Следователь из Кривого Рога, попавшийся на взятке, пытался себя убить

Брати хабарі на робочому місці слідчим Національної поліції, як і іншим корупціонерам, стає все небезпечніше і небезпечніше. Про це у своєму Фейсбуці написав радник Глави МВС Антон Геращенко, назвавши подію "травмою на виробництві".

В результаті спільної операції СБУ та Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції сьогодні в Кривому Розі, після отримання неправомірної вигоди в еквіваленті 5 тисяч доларів США, був затриманий слідчий.

Гроші слідчий вимагав за не притягнення до кримінальної відповідальності особи підозрюваного у низці тяжких злочинів.

Під час оформлення процесуальних документів підозрюваний в отриманні хабара слідчий, підполковник, 1969 року народження, раптово вихопив свій пістолет, призначений для відстрілу гумових куль і вистрілив собі в рот.

Негайно пораненому була викликана "швидка допомога" і постраждалий був прооперований. Зараз він знаходиться в реанімації в одній з лікарень Кривого Рогу під охороною. Стан стабільний.

Слідчим та прокурорам належить ще з'ясувати мотиви такого незвичайного для співробітників українських правоохоронних органів поведінки. Як правило, вони віддають перевагу спокійно оформляти процесуальні документи, а потім намагаються "вирішити" питання в слідстві, прокуратурі чи суді.

Однак у цьому випадку слідчий вирішив вчинити як ніндзя, що не виконав поставлене завдання. Або він побоявся того, що з ним зроблять його подільники або покровителі. Чи зрозумів, що цього разу йому не вдасться домовитися і відкрутитися від відповідальності.

Втім, слідчі прокуратури будуть вивчати і всі інші можливі версії.

"Побажаємо вже колишньому слідчому Національної поліції якнайшвидшого одужання і скоріше постати перед судом, який або виправдає його, або винесе справедливий обґрунтований обвинувальний вирок."
- написав Геращенко

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме