"Підтримати"
Новини
Всі новини

Порошенко назвав корупцію найбільшим злом для України

Порошенко назвал коррупцию величайшим злом для Украины

Президент України Петро Порошенко заявив, що ніхто не зможе уникнути покарання за корупційні дії, якщо участь в них буде доведено.
Про це він сказав під час наради в Національному антикорупційному бюро.


Про це повідомляє Infokava.com з посиланням на ilife-news.com

Важливим моментом Президент назвав незалежність НАБУ від роботи інших органів. Це визначає швидкість, безпеку і ефективність дій працівників Бюро.

«Ніхто в країні не застрахований від того, щоб опинитися в полі зору пильної уваги детективів Бюро, і ніякі зв'язки не дадуть ні індульгенції, ні захисту корупціонерам»
, - заявив Порошенко.

За його словами , в одному органі - НАБУ - сконцентровані оперативні працівники, аналітики, силові підрозділи і детективи, що об'єднують в собі всі необхідні функції для того, щоб рішуче і продемонструвати Українському народові і всьому світові ефективність української програми боротьби з корупцією.

«Вже за перші дні, перші тижні своєї роботи вони довели, що для НАБУ не існує закритих сфер, ні недоторканних осіб, ні широких зв'язків»
, - підкреслив він.

Президент побажав новим співробітникам Управління спеціальних операцій і детективам Національного антикорупційного бюро України успішної боротьби з корупцією, яку назвав найбільшим злом, що стримує рух держави вперед.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини