"Підтримати"
Новини
Всі новини

Суд Одеси виправдав еколога, викритого на отриманні великого хабара

Суд Одессы оправдал эколога, уличенного в получении крупной взятки

На лаві підсудних опинився начальник відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через кордон Держекоінспекції Південно-Західного регіону Чорного моря. Незважаючи на отримання хабара в $3000, в його діях судді не знайшли складу злочину.

Про це стало відомо з вироку Київського райсуду Одеси від 28 грудня 2015 року, розміщеного в Єдиному реєстрі судових рішень, пише Перша інстанція

Як було встановлено слідством, до нього звернувся директор фірми «Фрегат Груп», який хотів провезти через кордон б\в автомобільні шини.

Еколог через свого підлеглого зажадав від підприємця три тисячі доларів за те, щоб вантаж пройшов екологічний контроль. Після того, як той погодився на умови, вимагач відправив до нього в офіс за грошима свого водія. Шофер передав чиновнику три тисячі доларів – після чого той був затриманий з сумою на руках.

Своєї провини чиновник не визнав. За його версією, директор «Фрегат Груп» звернувся до нього за консультацією. Він пояснив йому, що дозвіл на ввезення такого типу вантажу не відноситься до компетенції його відомства, а залежить безпосередньо від Мінприроди України. Ніяких грошей у потерпілого він не вимагав, а відправив водія за документами. Про те, що підприємець замість документів передав гроші, він не знав.

Беручи до уваги ці свідчення, а так само те, що за свідченням потерпілого ОСОБИСТО обвинувачений не вимагав у нього хабара, суд не знайшов у діях еколога складу злочину і, пославшись на презумпцію невинуватості, виніс виправдувальний вирок.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини