"Підтримати"
Новини
Всі новини

Дмитро Гнап: Що в партії Порошенко досі робить друг і соратник Юри Єнакіївського?

Дмитрий Гнап: Что в партии Порошенко до сих пор делает друг и соратник Юры Енакиевского?

Порошенко не хоче здавати не тільки давніх друзів типу Кононенка. А й відвертих покидьків. Давайте я знову нагадаю про цю людину. Це народний депутат з фракції БПП Олег Недава.

Він - "ліва рука" Юри Єнакієвського. Правою рукою був бандит Іван Аврамов, який відповідав за віджим бізнесів, "смотрящіх", контрабанду. Недава ж був лівою рукою, відповідав за фінанси, очолював фірми Іванющенка, потрошив численні тендери. Зокрема, двомільярдний тендер на ремонт шкіл, садочків та інтернатів. Гроші з якого були майже тотально розкрадені через фірму "Карпатибудінвест".

Mustafa Nayyem та Сергій Лещенко ще рік тому я ставив вам питання про перебування цієї людини у вашій фракції. Сподіваюсь, ви, як і я, не можете працювати в приміщенні, в якому насрано. Відтак, ти або ти виносиш лайно, або йдеш з приміщення. Ну, або вдаєш, що нічого не сталося. Тому, прошу вас поставити питання як мінімум про перебування цієї людини у фракції БПП. А ще краще, про зняття з нього депутатської недоторканності і дозвіл на арешт.

На відміну від телефонних розмов Кононенка, доказів по Недаві безліч і всі вони задокументовані. Реєстр судових рішень під зав'язку набитий провадженнями по їхній з Іванющенком фірмі "Карпатибудінвест".

Сподіваюсь, ви не проігноруєте це маленьке журналістське звернення. Бо інакше, я не розумію сенсу існування Антикорупційної платформи в БПП. Дякую.

Дмитро Гнап

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме