"Підтримати"
Новини
Всі новини

"Народний фронт" продовжує "копати" під Саакашвілі

"Народный фронт" продолжает "копать" под Саакашвили

Нардеп Олександр Дроздик, який входить у фракцію Парламенту Народний фронт, подав скаргу в НАБУ на Главу Одеської області Михайла Саакашвілі. Про це Дроздик написав у своєму Facebook.

Парламентарій вимагає від НАБУ розслідувати корупційні дії оточення Саакашвілі. Дроздик написав, що чиновники з Одеської ОДА продовжують «освоювати державні кошти за старою корупційною схемою».

Зокрема, нардеп повідомив, що представниця команди Саакашвілі Тетяна Марченко підписала договір оренди приміщення для Центру адміністративних послуг за ціною 100 доларів за метр квадратний. Парламентарій уточнив, що вартість оренди такого приміщення в Одесі, в середньому, становить близько 135 гривень за квадрат.

Дроздик зазначив, що облдержадміністрація могла б взагалі не витрачати державні кошти на оренду приміщень, бо Одеська ОДА на момент підписання Тетяною Марченко договору оренди, вже мала відремонтований (за 40 млн бюджетних гривень) але не запущений в роботу Центр адміністративних послуг. Цей центр знаходиться в будівлі комунальної власності. У свою чергу пані Марченко вирішила віддати бюджетні кошти в розмірі 15 млн грн орендодавцю.

Дроздик написав, що дані бюджетні кошти можна було б розподілити і пустити на ремонт сільських доріг в Одеській області, які перебувають у вкрай поганому стані. Нардеп висловив надію, що слідчі НАБУ «оцінять прозорість» і «ефективність» роботи команди Саакашвілі.

SKELET-info

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме