"Підтримати"
Новини
Всі новини

Антимонопольний комітет "накрив" діяльність двох споріднених фірм, які "розпиляли" 50 млн. грн. на закупівлях Рівненської АС

Антимонопольный комитет "накрыл" деятельность двух родственных фирм, которые "распилили" 50 млн. грн. на закупках Ровенской АС

Команда “Центру протидії корупції” оскаржила закупівлю “Рівненською АЕС” 12,7 тонн реагентів для очищення води на 1,62 млн гривень. Слідчі звернулись до АМКУ з проханням звернути увагу, що мільйонний тендер розігрують між компаніями, що належать ймовірним зятю та тещі.

В АМКУ дослухались до вагомих аргументів та оштрафували пов’язані родинними зв’язками фірми на 518 тисяч гривень. Фірмам також заборонили брати участь в держзакупівлях. Про це на своїй сторінці написав Віталій Шабунін.

За інформацією веб-сайту “Наші Гроші”, компанії-конкуренти на торгах належать одній родині. Фактично, тендер був розіграний між компаніями, які належать ймовірним зятю та тещі.

Власником компанії-переможця – ТОВ “Енергохімсервіс” – є Максим і Юрій Заніни, а також Оксана Заніна, яка до одруження мала прізвище Миротворцева. Одноосібним власником конкурента на торгах компанії “Хім-Комплект” була мати Оксани Заніної – Ніна Миротворцева, яка проживає з нею за однією адресою.

Більш того, ТОВ “Енергохімсервіс” і ТОВ “Хім-Комплект” постійно разом беруть участь у закупівлях “Рівненської АЕС”. За даними Вісника держзакупівель, “Енергохімсервіс” за останні 7 років виграв тендерів на 48,13 млн гривень, при цьому “Хім-Комплект” регулярно виступав у ролі єдиного конкурента, який постійно програвав.

Такі дії на думку “Центру протидії корупції” мають ознаки антиконкурентних домовленостей та спотворюють результати торгів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме