"Підтримати"
Новини
Всі новини

З'явилися нові можливості подання заяв на субсидію

З 1 грудня заяви на призначення субсидії приймають не органи соціального захисту населення, а сервісні центри Пенсійного фонду. І якщо ще вчора можливості подати заяву на призначення субсидії онлайн через Пенсійний фонд не було, то вже з’явилася.

Для того, аби скористатися послугою, потрібно:

1. Зайти на вебпортал електронних послуг ПФУ;
2. Зайти в особистий кабінет за допомогою кваліфікованого електронного підпису чи ID-банкінгу;
3. У розділі «Комунікації з ПФУ» обрати «Заява на житлову субсидію чи пільгу» та потрібний пункт (наприклад, «Заява про призначення та надання житлової субсидії» чи «Заява щодо перерахунку раніше призначеної субсидії»).

Кількість варіантів для подачі заяви на призначення субсидії збільшилась. Як вказано, подати таку заяву можна і до будь-якого сервісного центру Пенсійного фонду.

Це значно полегшує процес отримання допомоги на оплату житлово-комунальних послуг, оскільки людина може звернутися за її призначенням у будь-якому регіоні України, а не лише за місцем реєстрації.

Для тих людей, яким субсидії були призначені раніше, звертатися повторно до ПФУ не потрібно — призначені виплати надходитимуть отримувачам до кінця опалювального періоду. Звертатися до органів Пенсійного фонду в разі наявності призначеної субсидії потрібно лише в тому випадку, якщо виникли обставини, які впливають на її розмір чи право на виплату.

Подати заяву на призначення допомоги з оплати ЖКП можна не лише особисто, але й надіславши відповідну заяву та декларацію про доходи на пошту органу ПФУ.

Джерело: Пенсійний кур'єр


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини