"Підтримати"
Новини
Всі новини

До Києва повертається McDonald's - поки що тільки на доставку

Мережа McDonald's розпочинає поетапне відкриття ресторанів - із запуску McDelivery. 20 вересня відкриються перші три ресторани в Києві, будуть працювати лише на доставку, а зали відкриються у жовтні. Про це повідомила керівниця відділу зв’язків із громадськістю українського офісу McDonald's Олеся Муджирі.

«McDonald's розпочинає поетапне відкриття ресторанів із запуску McDelivery. Завтра, 20 вересня, відкриються перші три ресторани в Києві. Спершу заклади працюватимуть тільки на доставку, а зали, експрес-вікна та МакДрайв відкриються у жовтні», - повідомила Муджирі у Facebook.

За її словами, відновлення роботи закладів у Києві та на заході України відбуватиметься поетапно протягом двох місяців.

Першими запрацює McDelivery у трьох ресторанах Києва:

проспект Бажана, 3в (м. Харківська);
вул. Гришка, 7 (м. Позняки);
проспект Гагаріна, 2а (Дарниця).

«Приблизно через тиждень відновлять роботу ще сім закладів у Києві, а згодом відкриватимуться решта ресторанів у столиці та в різних містах на заході країни.

Спершу отримати замовлення можна буде тільки через послугу McDelivery, яку забезпечує партнер McDonald’s з доставки компанія Glovo. На початку жовтня ці ресторани відкриються для відвідувачів і можна буде скористатися послугою МакДрайв та експрес-вікнами», - розповіла Муджирі.

Вона зазначила, що в інших містах також запуск закладів розпочнеться з доставки, а потім гості матимуть можливість самостійно завітати до ресторанів.

«Заново відкриті ресторани працюватимуть згідно з тими ж високими стандартами якості страв, чистоти і швидкості обслуговування, що й раніше. Водночас для роботи в нових умовах McDonald’s впроваджує розширені процедури і протоколи заради безпеки працівників і клієнтів. Ресторани працюватимуть з 9:00 до 21:00 та закриватимуться під час повітряної тривоги, щоб працівники та відвідувачі могли перейти у найближче укриття. При цьому команда оперативно видає уже оплачені замовлення, поки зупиняє виробничі процеси та вимикає обладнання перед закриттям», - написала Муджирі.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба повідомляв, що мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s частково відновить роботу в Україні – спочатку у Києві та на заході.

McDonald’s закрився в Україні через повномасштабне вторгнення Росії у лютому 2022 року.

Джерело:  УНН 


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме