"Підтримати"
Новини
Всі новини

Позитивний знак: мережа McDonald's повертається до України

Незважаючи на війну, українцям хочеться простих радощів: кудись сходити, відпочити, навіть якщо щойно закінчилася повітряна тривога. І це нормально – викреслювати миті життя не варто. Одне з найприємніших останніх повідомлень - улюблений усіма McDonald's.

Мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s частково відновить роботу в Україні – спочатку у Києві та на заході. Про це у Facebook повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Ц"Вітаю рішення компанії McDonald’s відновити роботу частини ресторанів в Україні. Спочатку це буде Київ і західна частина нашої країни. Підготовка до безпосереднього відкриття дверей ресторанів займе ще певний час. Але головне, що є політичне рішення: Мак повертається", – написав Кулеба.

Міністр зазначив, що з представниками McDonald‘s проводили довгі переговори щодо відновлення роботи в Україні. За його словами, річ не лише у бігмаках, за якими скучили мільйони українців.

Повернення великої американської компанії це:

• сигнал для міжнародного бізнесу про можливість працювати в Україні, попри війну;

• робочі місця та податки до українського бюджету;

• частина відновлення України.

Нагадаємо, McDonald’s закрився в Україні через повномасштабне вторгнення росії у лютому 2022 року.

CEO McDonald’s в Україні Юлія Бадрітдінова повідомила, що в компанії працюють над оновленням протоколів безпеки. Заклади не працюватимуть під час повітряних тривог.

Джерело:  УНН  


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме