"Підтримати"
Новини
Всі новини

Як під час воєнного стану чоловік може вивезти за кордон дружину, дітей чи батьків

Державна прикордонна служба України дала роз'яснення, як під час воєнного стану може виїхати за кордон військовозобов’язаний чоловік для супроводу дітей, дружину чи батьків на лікування.

"Громадяни України чоловічої статі віком від 18 до 60 років можуть супроводжувати дружину у випадку, якщо вона має інвалідність І чи ІІ групи та дітей, які мають інвалідність. Також правило стосується батьків тяжкохворих дітей. Йдеться про перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, дитину, яка отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, що підтверджується документом, виданим лікарсько-консультативною комісією закладу охорони здоров’я в порядку та за формою, що встановлені МОЗ, здійснюється матір’ю та/або батьком, опікуном, піклувальником, одним або обома прийомними батьками, батьками-вихователям", - ідеться у повідомленні.

Для того, аби виїхати за кордон потрібно:

• довідки про отримання державної допомоги на дитину, яка має вищезазначені хвороби, зі структурного підрозділу з питань соціального захисту населення районної, районної у м. Києві держадміністрації, виконавчого органу міської ради, до території територіальної громади якої входить територія міста обласного значення, районної у місті ради;

• або документ, виданий лікарсько-консультативною комісією закладу охорони здоров’я в порядку та за формою, що встановлені МОЗ;

• документ, що підтверджує родинні зв’язки (у разі здійснення супроводу матір’ю та/або батьком);

• або документи, що підтверджують відповідні повноваження особи, що супроводжує таку дитину (у разі здійснення супроводу опікуном, піклувальником, одним або обома прийомними батьками, батьками-вихователями).

 Джерело: УНН


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме