"Підтримати"
Новини
Всі новини

В Естонію приїхали маріупольці, примусово вивезені з Маріуполя до РФ

[medium]https://infokava.com/uploads/posts/2022-04/20220401163258-2955.webp[/medium]

За словами представника естонської компанії-перевізника, принаймні деяким жителям Маріуполя, примусово вивезеним до РФ, вдалося приїхати до Естонії.

Про це у коментарі естонському мовнику ERR розповідає Райт Реммель, представник керівництва компанії LuxExpress, пише "Європейська правда".

Автобусні рейси зараз є єдиним пасажирським сполученням між Естонією та Росією, перевезення забезпечують LuxExpress, EcoLines, Baltic Shuttle, Anniston та російський PTK.

"(Серед пасажирів) зростає частка українських біженців. Вони прибули до Росії з Маріуполя і їдуть до Естонії через Санкт-Петербург", - розповідає Реммель.

За його словами, іноді ці українці не мають оригіналів документів, лише скан-копії паспортів.

"У таких випадках ми контактуємо з поліцією та прикордонниками заздалегідь і запитуємо, чи їх пропустять через естонський кордон", - говорить він.

Інформацію про те, що частині завезених до РФ українців вдалося дістатися ЄС, підтверджує і представник іншого оператора, Baltic Shuttle.

"Понад 50% наших пасажирів - це біженці з України, які потрапили до Росії з України і їдуть з Петербурга автобусом, щоб залишитися тут або їхати далі", - цитує його ERR.

Обидва представники перевізників не називають цифр, скільки таких пасажирів скористалися їхніми рейсами.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини