"Підтримати"
Новини
Всі новини

Третя світова у разі провалу переговорів - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що готовий до переговорів з російським главою Володимиром Путіним, який розв'язав війну в Україні, для миру, але вважає, якщо вони зазнають невдачі, це означатиме третю світову війну.

"Я готовий до переговорів з ним (Путіним). Я був готовий останні два роки. І я думаю, що без переговорів ми не можемо завершити цю війну. Я думаю, що ми повинні використовувати будь-який формат, будь-який шанс, щоб мати можливість вести переговори, можливість розмовляти з Путіним. Але якщо ці спроби не вдадуться, це означає третю світову війну", - сказав глава держави.

Зеленський закликав продовжити переговори з РФ, попередивши, що інакше втрати Росії будуть величезними.

"Ми завжди наполягали на переговорах. Ми завжди пропонували діалог, пропонували рішення для миру. І я хочу, щоб мене зараз почули всі, особливо в Москві. Пора зустрітися. Пора поговорити. Пора відновити територіальну цілісність і справедливість для України", — сказав президент України.

Раніше Зеленський говорив, що його пріоритети на переговорах чіткі: закінчення війни, гарантії безпеки, суверенітет, відновлення територіальної цілісності, реальні гарантії та реальний захист України.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини