"Підтримати"
Новини
Всі новини

Гучне звільнення: знято з посади голову ДП "Антонов"

76-річний Сергій Бичков більше не обіймає посаду генерального директора ДП "Антонов"

У вівторок, 29 березня, державний концерн "Укроборонпром" усунув 76-річного Сергія Бичкова з посади генерального директора державного підприємства "Антонов", що входить до складу концерну. Про це йдеться на офіційному сайті "Укроборонпрому".

Підставою для усунення, як йдеться у повідомленні, стало службове розслідування, зокрема перевірки окремих фактів, оприлюднених у ЗМІ. Генеральний директор ДК "Укроборонпром" Юрій Гусєв направив відповідні звернення до правоохоронних органів.

Раніше командир екіпажу Ан-225 "Мрія" Дмитро Антонов заявив, що літак "Мрія" у Гостомелі не врятували через бездіяльність керівництва ДП "Антонов". Керівництво ДП "Антонов" залишило Україну за два тижні до вторгнення Росії, стверджує пілот Дмитро Антонов.

За його словами, керівництво державного концерну "Антонов" ще до початку війни могло перегнати літаки у безпечне місце, проте не зробило цього. Наприклад, 26 січня Агентство НАТО із забезпечення та закупівлі (NAMSA) через Antonov Logistics Salis звернулося до гендиректора підприємства Сергія Бичкова з пропозицією перебазувати весь авіафлот до Лейпцигу (Німеччина) з усім персоналом, екіпажем та запчастинами.

"Відповіді на це не було. І далі, перед війною, не було рішення про перегін і найбільший літак, "Мрія", і наші маленькі літаки Ан-28, Ан-26, Ан-74", - підкреслив Дмитро Антонов.

Дмитро Антонов також розповів, що Ан-225 сильно пошкоджений, проте ступінь пошкоджень точно визначити поки що не можна через присутність ворога у Гостомелі. Коли російські війська виб'ють, експертна група зможе оцінити стан "Мрії" та вирішити її долю. На думку командира екіпажу, якщо літак поновити не вдасться, інженери "Антонова" зможуть використати його частини для будівництва нового, але вже за керівництвом нової команди.

Нагадаємо, що наприкінці лютого російські загарбники, намагаючись захопити аеропорт Гостомель, зробили обстріл ангару, в якому знаходився найбільший український вантажний літак АН-225 "Мрія". Відомо, що "Мрія" не вилітала із Гостомелю від 5 лютого. Пізніше стало відомо, що "Мрії" більше немає.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме