"Підтримати"
Новини
Всі новини

В уряді Грузії закликали Україну забути про образи

Міністр оборони Грузії Джуаншер Бурчуладзе закликав українську владу повернути посла і не вимагати запровадження санкцій проти РФ.

Про це повідомляє "Європейська правда" із посиланням на "Эхо Кавказа".

За словами міністра, Грузія робить максимум можливого "щоб показати уряду України та українському суспільству".

Таким чином Бурчуладзе відреагував на недавню заяву президента Володимира Зеленського про те, що він не розуміє керівництво Грузії, яке відмовляється вводити економічні санкції проти Росії.

В уряді Грузії запевняють – ця країна наголосила, що Грузія знаходиться на першому місці за обсягом надання Україні гуманітарної допомоги.

"Не менш важливо, яке ставлення у грузинському суспільстві до українців, і українці це не приховують. Мабуть, на мою думку, немає альтернативної країни, де так ставляться до українських громадян, як у нас. Відгук посла, звичайно ж, був помилкою. Чим швидше ми забудемо ті образи, які є, тим швидше розвиватимуться наші країни та настане світ», – стверджує Бурчуладзе.

Він також зазначив, що "формулювання, що Грузія не приєднується до санкцій, є неправильним". Він наголосив, що "Грузія приєдналася до всіх критичних санкцій - ООН, Ради Європи та інших". У свою чергу, на його думку, "безглуздо приєднуватися до тих санкцій, які не вплинуть на агресора, а лише пригнічуватимуть населення Грузії".


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини