"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Запоріжжі відновлюють навчальний процес

Управління освіти Запоріжжя оголосило про відновлення навчального процесу вже з 30 березня.

"Важлива інформація для школярів та їхніх батьків. З 30 березня, тобто вже завтра, ми відновлюємо у наших школах та у позашкільних закладах освіти процес дистанційного навчання. Це стосується учнів абсолютно усіх класів – з першого по одинадцятий.

Окремо підкреслюю, що вчителі можуть працювати там, де їм зручно. Тобто вони можуть робити це вдома, з використанням власних засобів зв‘язку.

Ще одне. Усі ми розуміємо, що під час уроків може пролунати сигнал повітряної тривоги. Це зараз наша реальність. У такому випадку викладачі повинні спокійно сповістити учнів про оголошення можливої небезпеки, припинити заняття та нагадати дітям, що їм потрібно пройти до укриття.

Якщо тривога лунатиме недовго, то уроки продовжаться за розкладом. Якщо ж вона перевищить навчальний час, то заняття будуть припинені. Також ми прийняли рішення про те, що якщо вночі сирени будуть тривати дуже довго, то зранку наступного дня уроки розпочнуться пізніше запланованого часу.

Ще раз звертаю вашу увагу на те, що усе це стосується лише закладів загальної середньої та позашкільної освіти. У дитячих садочках заняття відновлюватися не будуть.

Ще хочу сказати, що ми розуміємо, що зараз не дуже зручні часи для відновлення освітнього процесу. Але нашим дітям треба вчитися. Хай, навіть і в таких непростих умовах. Тому що українці були, є і будуть освіченою нацією. Тому що розум – це наша зброя. Тому що нове покоління – це наша сила. 

Ми з вами обов’язково переможемо! І все буде Україна!"


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме